Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyek féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek féltékennyé valakit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú*,aki igazából nem tudja,h mit akar.

Érdeklem, azt tudom, de egyik nap azt mondta komolyat nem szeretne már, másnap meg sírt, h nem akarta, h szakítsunk, de nem tudja mit akar..


Szeretném,ha féltékennyé tudnám tenni, csak nem tudom,h kezdjek neki. Csak egy fiút válasszak ki és vele tegyünk úgy,mintha érdekelnénk egymást, vagy mutatkozzak fiúkkal?

Hogy álljak hozzá?*


Azt mondta,h azért nem akar komolyat,mert nehéz megbízni valakiben,de fontos vagyok neki..


2012. máj. 20. 16:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És mindig kérdezi,h mikor találkozunk,meg borzasztóan figyelmes velem.
2012. máj. 20. 16:44
 2/14 anonim ***** válasza:

:-)

Hányévesek vagytok?

2012. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Te akkora gyökér vagy..

"Azt mondta, h azért nem akar komolyat, mert nehéz megbízni valakiben, de fontos vagyok neki."


Szerinted te idióta, ha más fiúkkal mutatkozol vagy akár csak egyel, majd hirtelen megfog benned bízni?! Jézusom, menj és tanulj inkább. Nőj fel az életre és utána kezdj el pasizni!!!

2012. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most miért kell parasztnek lenni?!


Teljesen igaza van a kérdezőnek!

Ezt a határozatlan kis p*csöt féltékennyé kell tenni!

majd akkor tudnifogja,hogy mit is akar!

2012. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A feltekenyseg sokfele viselkedest kivalthat a fiuban, pl. az is lehet, hogy tobbet nem akar majd veled beszelni. Ha valakinel el akarsz erni valamit, azt olyan modszerrel probald, ami nem kellemetlen szamara!
2012. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

17, ő 18


figyelj, volt egy nagy csalódása és akkor én ott voltam mindig barátként mellette,csak közben más is kialakult köztünk. Amíg ÚGYMOND együtt voltunk,rá sem néztem más fiúra,és tudja szerintem,hogy megbízható vagyok. Mondta már,hogy tudja,h bennem lehet,de nehéz.


Azért akarom,h rájöjjön,hogy kellek neki,ha ez így van.


Attól nem tartom magam idiótának, köszönöm kedves 3.! :)

2012. máj. 20. 17:01
 7/14 A kérdező kommentje:
A multkor féltékeny volt nagyon az exemre,amikor találkoztam vele, így ő is féltékennyé akart tenni, azt mondta. :D tudom,hogy ez dedósan hangzik, lehet,h van benne valami.
2012. máj. 20. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg dedós.
2012. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
inkább bizonyítsd be neki hogy lehet benned bízni, minthogy ilyenekkel próbálkozol
2012. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha ad rá esélyt be fogom!
2012. máj. 20. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!