Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már hogy direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy direkt féltékennyé tettétek a fiút?

Figyelt kérdés

röviden annyi hogy van egy lány, akivel mostanába túl közeli kapcsolatba kerültem..a héten konkrétan közölte hogy szívesen összejönne velem, stb stb, csak akkor még nem mondtam rá semmi konkrétat..tegnap közölte este hogy ma találkozik valakivel szóval hamar elmegy aludni..azt mondta h csak beszélgetnek.

és én áhh szeretem azt a lányt, konkrétan beleszerettem de

nem tudom ezt csak azrt mondta h féltékennyé tegyen?

am azóta már küldtem neki egy levelet amibe leírtam h szeretem.



2011. dec. 30. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Találkozik valakivel, ezért elmegy aludni. Mi a probléma?:) A csaj nem féltékennyé akart tenni, hanem te vagy féltékeny egy amúgy tök hétköznapi kijelentés miatt:D

Ne bonyolítástok tú. Szeretitek egymást, sokáig! :)

2011. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom csak ááhh, azthittem szétrúgom a gépet hogy elkéstem :(

Remélem nem jön este azzal hogy összejött vele, mert akkor mostmár tényleg felkötöm magam


Amúgy olyanokat írt hogy én vagyok az egyetlen fiú akit ilyen közel engedett magához, meg ilyesmi..csakhát ez h találkozik vele elég zavaró :S

2011. dec. 30. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy találkozik mással nem jelent semmit :) Az érzések nem múlnak el egyik napról a másikra, ha eddig tetszettél neki, ezután is fogsz, szóval nyugi nem késtél el, bár tudom elég idegesítő érzés.. :D Ha pedig, valami csoda folytán egy nap alatt túlteszi rajtad magát, és rohan egy másik pasi karjaiba, meg sem érdemel :)
2011. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, köszi mindenkinek, majd ma este úgyis kiderül.
2011. dec. 30. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írj :)
2011. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na hát tegnap este ő keresett először, de igazán nem került szóba
2011. dec. 31. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!