Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen módszerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen módszerekkel tettétek féltékennyé a volt barátnőtöket?

Figyelt kérdés
pl úgy, hogy egy másik lányról áradoztatok neki, vagy hogy?
2009. dec. 1. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

:D:D:D


erre énis kivi lennék

szeretném ha végre egy csaj szerelmes lenne belém és féltékeny!!!!


eddig sose tudtam még milyen jó és felemelő érzés ha egy csaj áradozik értem :D

várom a válaszokat 19/F

2009. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elkezdek beszélgetni más lányokkal és mondom neki, hogy jó barátom.
2009. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint az exednek mondod, hogy jó barátod?
2009. dec. 1. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár... Vagy egyszerűen, pl. neten, kiírtad a lány nevét MSNen, hogy "nagyon jó volt, Timi", vagy bármi... :)
2009. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy másik csajjal kézenfogva sétálgatsz.
2009. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És a legféltékenyebbé úgy teheted, hogy Ő: jajj, ugyan-ugyan, csak egy haver (a lány). Akkor szerintem jobban felmegy benne a pumpa... De miért akarod?
2009. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem akarom, én vagyok a volt barátnő, a volt barátom meg folyton csajokkal traktál, meg tőlem kér tippeket és úgy nyafog lány miatt mint egy kislány és ez nekem elég rosszul esik
2009. dec. 1. 21:42
 8/8 anonim válasza:

háát hallod..ha nem kellek vkinek rögtön féltékeny vagyok és rögtön elkezdek harcolni, lehet h a azért csinálja

L

2009. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!