Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt hogy a volt barátnőtök szakított, és ezért féltékennyé tettétek, és aztán visszasírta magát? /15 fiú/

Figyelt kérdés
Kiléptem egy hosszabb kapcsolatból, barátnőm szakított. (az oka hülyeség, és értelmetlen sztem) Valahogy nem tudom magamat túl tenni rajta. Nem hagy nyugodni, hogy állítólag nagyon szeretett, de nem bírta volna tovább. (amikor tényleg nem csináltam semmi olyat) Hogyan tovább?
2010. aug. 27. 14:45
 1/5 Foorty ***** válasza:
24%
15 fiú közül nemtudom eldönteni, hogy melyiknek is válaszoljak... így inkább írok egy értelmetlen hülyeséget.
2010. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

velem ezt megcsinálták.

szakitottam a pasimmal. könyörgött hogy szeret menjek vissza hozzá. de mindig nemet mondtam, egy hónapra rá összejött egy csajjal. akkor visszaakartam szerezni. sikerült szétcsesznem a kapcsolatukat. összejöttünk 3hónapra rá szakitottunk.

szoval nemtudom.

17/L

2010. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
15 évesen hosszú kapcsolatból léptél ki? Mi, szakítottál anyáddal?
2010. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több mint 1 évig voltunk együtt.
2010. aug. 27. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

15 évesen nekem már több mint egy éves kapscolatom volt.

nemtudom miért annyira hihetetlen.

2010. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!