Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a visszautasítástól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a visszautasítástól és annak következményeitől, így is kockáztassak?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy kezdeményezek egy srácnál, de félek, hogy visszautasít. Nem vagyok csúnya, sőt, állítólag elég jó nő vagyok, de lehet, hogy neki nem vagyok az esete, különben már ő lépett volna felém. A lepattintást talán még elviselném, de nagyon sok a közös ismerősünk, és félek, hogy röhögve meséli majd nekik, hogy bepróbálkoztam nála, és akkor áshatom el magam... :(

20/L



2012. máj. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg! Röhögni azért csaknem fognak, 20 évesen már nem gyerekek vesznek körül...
2012. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha megéri a srác miatt, ha nem akarod hogy nagyon cink legyen ha nemet mond, akkor csináld ezt:

Legyél nagyon magabiztos, ne hagyd hogy ebből kibillentsen, hízelegj neki, de csak óvatosan. :D

2012. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer én is voltam ilyen helyzetben. Igaz nem jött össze, viszont tök jó baràtok lettünk. Normális, érett gondolkodású srác nem röhögne ki és még csak nem is ezzel hencegne a barátainak.

Szóval próbáld meg!!! :)

2012. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan probálkozz nálam ,nem foglak elutasitani :D
2012. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem egy idióta, éretlen fiúnál akarsz bepróbálkozni, akkor szerintem megér egy próbát
2012. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!