Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél a visszautasítástól, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél a visszautasítástól, vagy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk láttam rajta, hogy nagyon tetszem neki, ő is tetszett nekem. Aztán nem úgy alakultak a dolgok, hogy jobban megismerkedhettünk volna. Nem volt alkalmunk túl gyakran találkozni, és akkor is más okból.

Később furcsán kezdett viselkedni, egyik pillanatban úgy éreztem, hogy odavan értem, majd olyan lett mint aki a pokolba kíván. Mivel már nem kell találkoznunk, és másképp nem tudtam elérni, bejelöltem a facebookon és írtam neki semleges témáról. Visszajelölt, és válaszolt is. De nem tudom, hogy csak fél, vagy úgy döntött nem is akarna jobban megismerni...


2011. dec. 11. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infoból elég ehéz következtetést leírni,de ha te nem bántottad meg akkor csak írj neki.Hívd el valahova,dumáljatok minél többet és majd alakul valami.Sok sikert
2011. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy döntött, hogy nem kezd veled, és most próbálja végigvinni.


hogy mi motiválja, szinte mindegy. Lehet a félelem, és lehet bármi más is.

2011. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból annyi jön le, hogy nem akar semmit, de szerencsédre nem bunkó. ennyi.
2011. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én is a két lehetőség között gondolkodom....
2011. dec. 11. 17:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg, csak nem is ugrottam azonnal.
2011. dec. 11. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ő is valahogy úgy van vele, hogy nem érez téged elég határozottnak. Írj rá kezdjetek beszélgetni, és hívd el valahova.. a reakciójából érezni fogod hogy kellesz-e neki.

Kérdezd meg hogy mikor jó neki és ha tud rád időt szakítani a közeljövőben akkor kellesz neki, de ha elkezd magyarázkodni hogy most ezért meg azért nem jó akkor felejtős.


L/17

2011. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már nem akarok kezdeményezni. Van rá lehetősége neki is, most ő jön. Jönne...
2011. dec. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!