Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, örülnétek ilyen randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ilyen randinak?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány ismerősöm, akit szeretek, még ő is szeretett, párszor randiztunk, de csók ilyesmi még nem volt..aztán 1-2 hónapra kicsit meggyengült a kapcsolatunk, most megint jóban vagyunk, szeretném elhívni este, motorral elmennénk velencei tóra a kilátóba és felengednénk pár kívánságlámpást ( ez minden vágya, régóta tudom) meg beszélgetnénk. ha gondoljátok adjatok tippeket hogy mit csináljunk még.

Lányok, nektek tetszene az ötlet?

20f


2012. máj. 17. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tegnap volt a randi, sőőt még egy hónap kb.:) (sajnos :S )


Igen az, neten lehet venni, és csak akkor illegális amikor tűzgyujtási tilalom van! Amúgy is, elhagyatott helyen engednénk fel, ki szólna érte? MIndenki azt csinál ebben az országban amit akar, nehogymár ne engedjek fel 2 olyan kicsi sz.rt.:)

2012. máj. 18. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha az én házamat gyújtja fel akkor én lesz@rom hogy tűzgyújtási tilalom van e vagy nincs.
2012. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene. ^^ Az éjszakát nem kell túl misztifikálni. Vigyetek egy pokróvot, forró teát termoszban, meg valamilyen kaját és beszélgessétek át az éjszakát:)))) Hidd el nincs ennél romnatikusabb! Csak vigyetek nagyon sok meleg ruhát mert nagyon hideg van éjszaka és hajnalban.


L/20

2012. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne, elképesztően jó randi.
2012. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
basszus ez a vágyam már mióta! nagyon örülnék neki
2012. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!