Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Minek örülnétek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek örülnétek első randinak? (most hanyagoljuk a mozit)

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A mozit mindképp hanyagoljuk, ne csak most.

Nekem egy hangulatos étterem bejön!

2009. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teaház?! Azok olyan hangulatosak, és csendesek is, így beszélgetni is lehet. Egy csomó helyen lehet vízipipázni is. Vagy egy séta folyóparton/ parkban. Most úgyis olyan szép az idő. Sok sikert :)
2009. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Állatkert, vidámpark, János-hegy (libegő), Vadaspark+kirándulás, séta a városban és ebéd valami hangulatos kis étteremben. Vagy ha komolyabb a dolog akkor vacsora. Te tudod mi mennyire ijesztheti meg a lányt :)


Esetleg egy szál virág, de semmiképpen sem piros rózsa! Lehet valami világosabb színű, vagy tulipán stb stb stb

2009. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
a mozi az tényleg rossz .....olyan helyre vidd ahol lehet beszélgetni ,megismerni egymást,meg ilyenek.
2009. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Saját tapasztalotot írok. Most lesz egy éve, hogy első randim volt párommal... Margit szigetre vitt, vittünk egy-egy üveg bort, lassan megiszogattuk, pasziánszoztunk (mi neten ismrkedtünk meg és MSN-en mindig pasziánoztunk), meg vett vattacukrot. Abszolút siker, legalábbis nálam! :)
2009. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
sétálni valami szép helyen, közben pl fagyzás, ha elfáradtatok akkor beülni valamilyen csendes helyre ahol lehet kávézni teázni vagy üditőt inni ki mit szeret:) Vagyis az a lényeg, hogy egész idő alatt tudjatok beszélgetni és egymásra figyelni.
2009. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

sétálni egyet a parkba, elnyalni egy fagyit, és estefele a hazaúton egy forró csókot váltani:)

de a vidámpark se rosz ötlet

2009. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
seta vagy vidampark szerintem is:)
2009. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig én szeretem a mozit is.:D

De ha most hagyjuk, akkor:

Séta egy csendes parkban/ligetben/tóparton, vagy ha faluban laktok, akkor este, sötétben séta a faluban(bár nem biztos hogy első randin sötétben kéne:D), és közben beszélgethettek is, csak vigyázz, ne legyen túl hosszú a séta, mert vmelyik csaj nem szeret sokat sétálgatni.:D

Esetleg ha nincs messze, akkor vidámpark...de az nem túl olcsó.(:

Én első randin nem szeretem, ha kajálni visznek (max egy hamburger a mekiben).

Talán még a strand is szóba jöhet, most így nyáron... és ott meghívhatod egy lángosra is, amit ketten esztek meg együtt.:D

Fontos, hogy olyan helyre vidd, ahol tudtok beszélgetni, ismerkedni, de legyen romantikus is.:)

De hidd el, ha tetszel neki, akkor teljesen mindeggy, hogy hova viszed.

2009. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
tegyük fel mondjuk, hogy valamiért magassarkúban jön el. A séta kiesik nem? elég kényelmetlen lehet
2009. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!