Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, örülnétek ilyen randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ilyen randinak?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány ismerősöm, akit szeretek, még ő is szeretett, párszor randiztunk, de csók ilyesmi még nem volt..aztán 1-2 hónapra kicsit meggyengült a kapcsolatunk, most megint jóban vagyunk, szeretném elhívni este, motorral elmennénk velencei tóra a kilátóba és felengednénk pár kívánságlámpást ( ez minden vágya, régóta tudom) meg beszélgetnénk. ha gondoljátok adjatok tippeket hogy mit csináljunk még.

Lányok, nektek tetszene az ötlet?

20f


2012. máj. 17. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Húú, persze h örülnék egy olyan randinak, amiben motor is van tó is van, meg egy vágyam is teljesül!


Hát én egy ilyen randi után legszívesebben szexelnék, de egyedi eset vagyok :D


24/L

2012. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy ágyba vigyem..:) Szeretem és ez az első. Még arra gondoltam hogy megnéznék a napfelkeltét a Gellért hegyen, de éjszaka mit csináljunK?
2012. máj. 17. 19:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nagyon jól hangzik! Ha nem motorral mennétek, még egy üveg bort javasolnék, de így nem.

Nem kell túlspirázni a dolgokat, csak érezd jól magadat, és lesd a reakcióit, hogy ő hogy érzi magát. Ne görcsölj, és jó randizást! :)

2012. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A motor mindig nyerő a lányoknál, ezt jegyezd meg:)
2012. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, nem azért motorozok hogy csajozzak, bár sokan megnéznek, de az élmény miatt csinálom..:) Az meg hogy ő mennyire szereti, nem tudom, de majd meglátjuk, bár már nagyon várom.
2012. máj. 17. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
milyen motorod van? :D
2012. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aprilia Atlantic 250
2012. máj. 17. 22:01
 8/15 anonim válasza:
Az én véleményem szerint ez tökéletes lenne!Szerintem a csajok bírják az ilyesmit:) jó szórakozást!
2012. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült a randi? :)
2012. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kívánság lámpás?? Az mit meggyújtasz és megy fele. ha igen akkor az illegális és tűzveszélyes!
2012. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!