Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti örülnétek egy ilyen randinak?

Figyelt kérdés

Ő: 23 éves, szüleivel lakik, nagyon kedves csaj

Én: 25, egyedül élek, lakás, magas fizu, stb


Mostanában ismerkedek egy nagyon helyes lánnyal, sokat smsezünk, eddig kétszer "randizutnk". 1x nyáron, meg most hétvégén, de a hétvége óta nonstop beszélünk (facebook, sms, email, stb...). Az utóbbi randit ő kérte.


A következő hétvégére kértem, hogy legyen szabad mert szeretném elcsalni egy egész napra kirándulni/kikapcsolódni valahová, hogy beszélgessünk, jobban megismerhessem. Kb ezekkel a szavakkal hívtam el.


Ti mit javasoltok, mi legyen a program?


1, BP esti séta, étterem, parkok (vidékiek vagyunk)

2, Sopron/Bécs

3, Erdei kirándulás

4, Tihany, autózás a balcsi körül?


Bármilyen ötletet várok :)


2010. nov. 25. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attol függ milyen a csaj.

Egy plázacicát ugyanis nehéz lesz elhivnod egy erdei kirándulásra...

2010. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyertek Sopronba! Szép az én városom. Amúgy nekem mind tetszene.
2010. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SzilKa ***** válasza:
Nekem is tetszene bármelyik program. Inkább tedd időjárás-függővé a dolgot, esőben pl. az erdei kirándulás nem annyira jó, meg talán az autókázás sem. Olyankor inkább a városlátogatás a jó választás, azon belül kávézó, kiállítások...
2010. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha Budapest,akkor Gellért hegy :)
2010. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintetek komolyan érdeklem, ha már eljön?
2010. nov. 25. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz komoly alatt? Biztos, hogy érdekled, a lányok meg nem így mennek a szexre, tehát "komolyabb", de ettől még nem biztos, hogy tőled akar gyereket... amúgy az erdei kirándulást javaslom.
2010. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem kényelmetlen lenne az ország x részéből elutazni és sétálgatni, fére ne értsd ezt tök romantikus nekem ilyen randim volt a majdenm igazimmal és imádtam érte annyi különbséggel h mi nem mentünk messzire 20 km-re mentünk, de kényelmetlen lenne és kész attól függ h hol laktok. Igen valószínűleg komolyabban érdekled.
2010. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a tanácsot! Akkor az utazás max. fél óra, de szerencsére sok itt a kellemes hely, de mindenképp figyelembe veszem amit mondtál :)
2010. nov. 25. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Budapest, vidámpark Vagy állatkert( nagyon szép, és van téma, a látottakat megbeszélhetitek, vagy múzeum, majd sétá a karácsonyi vásárban, vagy az andrassy útón! Beülhettek a mekibe!
2010. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem személyszerint ezek közül a Sopron/Bécs izgatna! Én nagyon szeretek autókázni, csak azért :) És Bécsben lehet még nem is volt a leányzó,lehet nagy élményt nyújtanál neki ezzel!
2010. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!