Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hol a fenébe lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol a fenébe lehetne ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Facebookon sok a beképzlet, egoista, buta pitsa, élőben sem jobbak, máshol meg totál szerencsejáték ez az egész ismerkedősdi, többnyire még válaszra sem hajlandóak a mai lányok, vagy max elintézik egy okcsával, mi van ebben az országban, már egy rendes, normális, szerethető, szabad lány sincs?

2012. máj. 16. 14:04
 1/6 tsz-tag ***** válasza:
kihalóban vannak sajnos....gyakorikérdések rezervátumba még tartanak belőle pár példányt de fogságba nehéz szaporítani őket :/
2012. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ne a neten keresd. mondjuk felsőoktatási intézményben, mondjuk ott se a mellüket seggüket kirakókat.. stb
2012. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, csak a facebookon mutatják ilyen felszínesnek magukat, és élőben is addig tűnnek ilyennek, amíg meg nem ismered őket, amihez viszont kitartás kell. Sőt azt is látom, hogy mindegyik foglaltnak tűnik, mert ciki a facebookon, ha valaki szingli, de hidd el, a többségük épp nem az igazival jár, csak aki éppen akadt neki, hogy a kirakatba tegye. Tehát esetleg próbálkozz kitartóbban.
2012. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak, csak azok meg neked nem jönnek be...ennyi az egész... (bár kihagytad a felsorolásból, hogy szép...de akkor is) 17/l
2012. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pl ilyen vagyok, és én meg pasikkal nem tudok hol ismerkedni..
2012. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ezen az oldalon is lehet lányokkal ismerkedni. :)

Biztosan vannak olyanok is fent,akik szinglik és normálisak!

Ha itt próbálsz ismerkedni,nem veszíthetsz semmit 18/L (Szintén szingli)

2012. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!