Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok hozzám hasonló korú lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok és mindig 16-17 éves lányokkal tudok megismerkedni és összejönni. Próbáltam már ismerkedni 18-21 évesekkel is, de

1, Nem nagyon ismerek ilyen lányokat.

2, Nem jövök ki velük. Fogalmam sincs, hogy mi érdekli őket egy férfiben, ebből kifolyólag akivel tudok is beszélni, képtelen vagyok rá nőként nézni. Olyan semlegesek, hűvösek. Egyszerűen nem érdekesek.

Az érem másik oldala, hogy őket sem érdeklem. A külsőm férfias, azzal nincs gondjuk de valamiért hidegen hagyom őket kapcsolat szintjén.

Érdeklődési köreim. Sport, autók, programozás, művészet, olyan dolgok megcsinálása amiket gyáva emberek nem mernek( pl. fogadásból jeges vízben úszás), rendezvények szervezése, szórakozás: foteles, beülős, dumálós helyek zenével vagy baráti társasággal hardcorenak számító bulik(nem részegség,sem drog). A diszkókat nem szeretem se a koncerteket.


Hogyan tudnék bejönni a 18feletti lányoknak vagy mire vágynak? Lányok, ti is írjatok.


2012. máj. 5. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy-hogy nem ismersz ilyen korú lányokat? Mit csinálsz? Ha tanulsz még, akkor biztos ismersz, ha meg dolgozol, akkor esetleg ott vagy a hétvégi kikapcsolódások révén.

(Amúgy milyen stílus az a hardcore? )

Hogyan próbálkozol egy ilyen lányoknál?


Sose tudhatod, hogy mikor futsz bele egy ilyen lányba. :)

De az sem mellékes, hogy milyen céllal szeretnél velük ismerkedni: alkalmi vagy komoly...


Én nem tudom, hogy a lányok mire vágynak, csak azt tudom, hogy én mit szeretnék: egy őszinte megértő barátot, aki figyel rám és szeret.

22 L

2012. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:

Hát öreg nem értelek, te most dugni akarsz vagy párkapcsolatot? Mert a párkapcsolatban teljesen mind1, hogy a lány hány éves. Amúgy a sport, az autók,a programozás nem érdekli a lányokat. A művészet és a zene már lehet közös pont.

(fogadásból jeges vízben úszásra meg azt gondolom h idióta vagy, ha folyamatosan olyan dolgokat teszel amit a "gyáva" emberek nem mernek megtenni akkor önbizalom problémaid vannak, s folyamatosan magadnak meg kell erősítened hogy te többet érsz más embereknél, te vagy Valaki.)


Ahogy idősödsz meg fognak oldódni a problémáid.

2012. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 1/2


Szia!

Egyszerű. Számtech suliba járok, a lány évfolyamtársaim mind másfelé léptek le. Akikkel maradt a kapcsolat azok mind 25+-os srácokkal vannak együtt, van aki már házasságot tervezget...és engem kinéznek amiért hülyeségnek tartom.

Mondjuk nincs se autóm, se motorom ez lehet hátrány a csajoknál, de egyszerűen nem érdekel a jogsi. Inkább a szerelésük.

A hardcore inkább privátban...

Sehogy nem próbálkozom. Hétköznap sehol nincsenek csak tizenévesek, hétvégén meg talán diszkóban, kocsmában vannak ennyi idős lányok/nők. Az nem az én világom.

Komoly kapcsolat érdekel, már kiszórakoztam magam...


Diavolino44 válasza:


Szerintem is mindegy a kor, de érdekel a velem egykorú nők tapasztalata vagy hogy mivel tudnak többet(testileg/lelkileg). Nincsenek önbizalom problémáim, magamért csinálom, mert jó érzés mindennap valami új dolgot megtenni. Na és rengeteg sztori, amik ismerkedéskor jól jönnek.

2012. máj. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!