Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok korombeli normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok korombeli normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak 30-40 évesek rajonganak értem, de ők elég szép számmal... viszont én tartós kapcsolatot szeretnék egy hozzám hasonló korú csajjal :) Egyetlen probléma, hogy még nem találkoztam olyannal, aki "megfelelő": vagy csúnya volt, vagy nem állt szóba velem :(

19/f


2012. máj. 5. 20:10
 1/10 emo válasza:
az biztos hogy nem itt
2012. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
küldj képet!
2012. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Itt nem, az biztos... Itt több a rosszindulatú ember, mint az aki valakinek is segíteni akar valakinek.... Inkább próbálkozz facebookon, vagy buliba....
2012. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele!


18/l

2012. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hol laksz? én Győrben :)
2012. máj. 5. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Szabolcs- Szatmár-Bereg megyében :)
2012. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha közelebb laknál, megismerkedhettünk volna. (Nem feltétlenül kapcsolat céljából, majd kiderült volna, hogy mi lett volna belőle.)
2012. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"vagy csúnya volt"

Hallottál már arról, hogy nem minden a külső?!

2012. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

és te el tudsz képzelni úgy egy kapcsolatot valakivel, hogy undorodsz, ha ránézel?! Ne ugye, hogy nem...

Én azon a véleményen vagyok, hogy a külső megfog, a belső megtart.

2012. máj. 8. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben egyet értek a kérdezővel. Akár hogy is próbáljuk tagadni, valamilyen szinten a külső is fontos.
2012. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!