Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mikről beszéljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mikről beszéljek?

Figyelt kérdés
Most randizom elősször a sráccal és nemtudom milyen témákat hozzak fel. ötlet? előtte már beszéltünk párszor szóval mindent tudok róla kedvenceit stb. akkor mi mást?
2009. jún. 26. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol tanul, mi akar lenni ha "nagy" lesz:), mik a hobbijai, stb. most ezek jutnak eszembe.
2009. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meselj el egy vicces tortenetet, es akkor biztosan o is elkezd meselni valami hasonlot. Majd kialakul ne izgulj, csak termeszetesen viselkedj. Semmi feszenges! ;)
2009. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez volt a problémám sajnos! :(Első randin pont az volt a baj, hogy msn-en már minden ilyen "tudnivalót" megbeszéltünk, szóval alig volt téma, elég nem jól sikerült a randi, azóta nem is jelentkezett a srác, szóval ezt elcsesztem! :(

Ezért én azt tudom javasolni, hogy előtte ne dumáljatok meg mindent, inkább hagyjatok egy pár dolgot a randira, ill. hogy legyél te is egy kicsit titokzatos, "elérhetetlen", mert úgy tűnik most ilyen a világ, hogy azt csípik a srácok, ha picit szívatják őket, mintha kedvesek lennénk velük, aranyosak, közvetlenek... :( Hát ez van! :S

De neked sok sikert! :)

2009. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!