Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális pasik?

Figyelt kérdés

Hol találok olyan pasit aki nem egy depresziós önsajnáltatòs

beképzelt majom? Olyan pasit akarok akivel lehet beeszélni

nevetni kirándulni vagy sétálni,és nem csak együtt bulizni stb... Szóval hol szoktak lógni az ilyen pasik?

18/L


2012. máj. 12. 14:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amúgy16/f
2012. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


értelek igen, és tudom hogy nem egy hűdeegyszerű feladat megfelelő személyt találni magad mellé, ugyanis valóban a két véglettel lehet zömmel találkozni, vagy rinyál ezerrel, vagy a saját tükörkékét dugja...

Figyelj arra, hogy kompatibilis legyen veled.


első nekifutásra azt hittem hogy a két fogalmat egybe sűrítetted, de látom hogy nem. ugyhogy sorry. :)

2012. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én fogalmaztam rosszul :) Egyébként én biztos vagyok benne hogy vannak ilyen srácok,csak kérdés hogy hol. Mert most kitaláltam hogy ùj , szokatlan programokat találok ki magamnak, de hol és mivel érdemes próbálkozni hogy ismerkedjek?
2012. máj. 12. 15:17
 14/22 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok (már megint) :)


nem tudom milyen érdeklődési köröd, de mondjuk sporteseményeken hemzsegni szoktunk (adott focimeccs) jóh bár ezt a lányok aligha kedvelik, műkörmösnél biztos nem találsz meg minket, esetleg könyvtár az intellektuálisabb fajták ott vannak, a diszkókat nem ajánlom mert oda a férfiak többsége ha beismeri ha nem csak a szexért megy.. egyéjszakás kalandért. ezeken felül rengeteg program van, vagy csak simán utazol és menet közbe belebotlasz egy számodra tetsző hímegyedbe. és már elkezdhetsz vele ott helybe kommunikálni némi felvezető szöveg után már egész felszabadultan. jobban kedveljük ha önmagadat adod, és nem akarsz a hülye p*csákra hasonlítani illetve majmolni őket.ez csak egy tipp .

2012. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a sportmániás lány,de egy helyben ülni se szeretek,például túrázni,kutyát sétáltatni órákig birok,és szeretem is csinálni,a labdajátékokat viszont nem szeretem.

Nem szoktam műkörmöshöz járni,egyszer csináltattam műkörmöt,kb 2 nap után fogtam magam és leszedegettem őket mert nem nagyon tetszett..

igazából nőiesnek tartom magam,de nem plázacicának.

2012. máj. 12. 15:44
 16/22 aszomszedneni ***** válasza:

:D


milyen kutyád van ? ("kedves kérdező")

2012. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Most fogok venni egy labradort, régen pitbull-népolyi masztiff keverékem volt ( nem korcs,direkt így tenyésztették) csak meghalt 14,5 évesen :(
2012. máj. 12. 16:00
 18/22 anonim válasza:
Először talán gondold át mit szeretnél.. és utána tedd fel a kérdésed..
2012. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mit szeretnék..
2012. máj. 12. 18:00
 20/22 anonim ***** válasza:
Majdnem olyan vagyok mint amilyet keresel, csak az önbizalommal kissé hadilábon állok...:)
2012. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!