Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális pasik?

Figyelt kérdés

Hol találok olyan pasit aki nem egy depresziós önsajnáltatòs

beképzelt majom? Olyan pasit akarok akivel lehet beeszélni

nevetni kirándulni vagy sétálni,és nem csak együtt bulizni stb... Szóval hol szoktak lógni az ilyen pasik?

18/L


2012. máj. 12. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Leginkább otthon szerintem, az ilyenek nem igen kellenek a csajoknak. Ilyen voltam sokáig, nem is volt sikerem a nőknél. Aztán stílust váltottam, mióta leszarom a csajokat, bunkózok velük jönnek maguktól :D
2012. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát én perpill most gyakorin lógok :)


19F

2012. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bizonyos számú csalódás és pofára ejtés után inkább visszahúzódnak... :)
2012. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

szerintem amit az első írt, az hülyeség...volt már pár barátnőm, sőt, most is tudok 4-5 lányt aki jobban kedvel engem, csak nem érzem úgy hogy az igaziak lennének. Nem vagyok otthon ülős, motorozok, kondizok, szeretek kirándulni meg minden, bulizni se valami sokat járok..sok lány szerint helyes vagyok, elég magas is stbstb..ha keresel, általában az utakon találsz meg :D

2012. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
annyira bírom hogy gyakori kérdéseken mindig csak helyes, magas, jóképű, izmos, és okos fiúk vannak...itt mindenki annyira tökéletes..."mert mondták"..és mi van ha hazudnak?
2012. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De nekem ilyen pasi kell...nem annyira érdekel a külső ,inkább a kisugárzása , tudjon megnevetetni,tudjak vele kutyát sétáltatni,turázni. Nem fontos hogy iszonyúan romantikus legyen és mindig meglepjen valamivel...A lényeg az hogy ne legyen zulodt,túl elvont. Annyi önbizalma legyen ami még egeszséges....hát kb ennyi. Na az ilyen pasik szabadidejükben hol lógnak?
2012. máj. 12. 14:53
 7/22 anonim ***** válasza:

önsajnáltatós <--> beképzelt


te, ez a két fogalom valahogy üti egymást!


először tanulj meg gondolkodni, utánna keress pasit!

2012. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!


Normális, hűséges, értelmes, humorérzékkel megáldott aranyos, alacsony, törékeny lányt keresek, de úgy látom mind foglalt.


Ismerkedem élőben, neten, de valahogy minden aranyos, szerethető lány foglalt. :/


Ha mégis van olyna lány, aki úgy érzi megérdemli a szeretetem, írjon priviben.

2012. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
14:56 : tudom,hogy egymástól távol áll a kettő de egyik se jó szerintem :) a kettő közötti az ideális : nem is önimádó de nem is azt kell hallgatni mellette,hogy " jajj annyir szerencsétlen vagyok. Miért pont én?" Értesz ugye?
2012. máj. 12. 15:08
 10/22 anonim ***** válasza:
Jack Daniel's én TÉNYLEG 184 cm magas vagyok,egyik legerősebb az osztályban,meglehetősen jó jegyeim vannak,ès közel sem vagyok ronda.Mièrt hazudnék?Arctalanul megy az oldal.Vagy tagadjam le a jótulajdonságaimat? Amúgy kedves kèrdező èn ilyen vagyok nagyjából,de a bunkó,nagyhangú pasi sokkal több lánynak jön be.
2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!