Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmenjek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
Az van, hogy összeismerkedtem neten egy sráccal. Igazából nem jön be nekem és ezt tudja is, de azt mondta, hogy azért próbáljunk meg összejönni és én képtelen vagyok nemet mondani így a találkozóra ismét igent mondtam... a barátnőm próbál lebeszélni, hogy ne menjek, mert félt meg ilyenek és az a srác megkérdezte, hogy akkor a találkozón adhat-e puszit, én ugye mondtam, hogy ne, mert nem tudom, hogy akkor most mi lesz és, ha összejövünk sem akarom elsietni a dolgot... elmenjek a találkozóra vagy ne??

2012. máj. 7. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
kenyér.. mond már meg neki amit gondolsz, és vállald fel. ha így élsz elsodor az élet és boldogtalan leszel amiért másokat fogsz okolni..
2012. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lattad eloben, erdemes talalkozni egyszer, de ha meg igy sem jon be, ezt kozold vele erthetoen!
2012. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ő is megérdemel egy esélyt

találka miatt úgysem kapsz fekéjt

és ha nem jön be neked

majd elnyeli a naplemente


találkozzatok forgalmas helyen

körbe sok ember, bajod nem eshet

ha a füle mögött vaj van

időben rájössz ha baj van

2012. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet most még nem tetszik neked,de lehet ha találkoztok utána meg tetszik neked.A másik meg szerintem azzal,hogy elmész nem veszítesz semmit.És utána már eltudod dönteni,hogy lehet-e folytatás vagy sem.Az esélyt meg megadtad.
2012. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az én fejemben szólal meg vészcsengő, ha a pasi tudja, hogy nem jön be neked, mégis nyomul? Persze, lehet, hogy nem lesz semmi bajod, ha elmész, de nem biztos. Ha mindenáron menni akarsz, akkor, ahogy azt előttem már mondták, forgalmas helyen, esetleg kérd meg egy barátodat, hogy menjen érted utána.
2012. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!