Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép vagy nem szép? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagy nem szép? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Úgy gondolom magamról, hogy nem vagyok elég jó, vagyis nem tartom magam csúnyának, de fantasztikusnak sem, igazából nagyon nagy önbizalom hiányban szenvedek. Pedig mostanában elég sokan járni akartak velem, amit nem egoistaságból mondok , hanem komolyan, csak valamiért annyira önbizalom hiányom van :/ Most ismerkedtem meg egy fiúval, és nagyon sokat beszélünk, már 1x találkoztunk egy buliban ,de jövőhéten megint fogunk , és izgulok, nem tartom magam elég jónak , és nem tudom mit tehetnék, hogy a gátlásaim eltűnjenek. Félek, hogy nem fogok megfelelni, nem fogok neki tetszeni, bár eddig úgy néz ki hogy igen. Gondolom azért is alakult ki ez bennem , mert régebben pattanásaim voltak, de mára már nincsenek, gyógyszeres kezelés által elmúlt mind. Valami tanács vagy ötlet? Minden normális hozzászólásnak örülök :)

2012. máj. 6. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj ezen szerintem:) Csinosísd ki magad a találkozóra(ne túlozd el persze).Ha kapsz tőle bókokat, akkor biztos jobban fogod magad érezni!Próbáld meg szeretni önmagad!
2012. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már eleve az alap-hozzáállásod nem jó. Önmagadnak, és a saját magad által kialakított értékrendednek akarj megfelelni (de annak mindig), ne pedig másoknak.

Mindaddig önbizalom-hiányos maradsz, amíg a "mások" megítélése szerint próbálod értékelni önmagad, és ez érvényes a külső megjelenésedre éppúgy, mint a belső tulajdonságaidra.

Hogyan is láthatnád magad reálisan mások szemében, ha az egyik pl. a visszahúzódó, szerény, csendes lányokat kedveli, míg egy másik a harsány, "buli központja", pörgősebb "csajokat" kedveli? Valamelyik (vagy akár mindkét) külső szemlélő preferenciái a saját önbizalmadat rombolják teljesen feleslegesen.

Előbb-utóbb fel fogod ismerni (remélhetőleg), hogy a "mások" szemén át nem szabad önmagadat vizsgálni, ezek a vélemények, visszajelzések pont annyi értékkel bírnak, mint a hónapos lócitrom a szántóföld oldalába rúgva.

2012. máj. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!