Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek most úgy igazán szeretetre, szeretgetésre lenne szüksége?

Figyelt kérdés
Úgy értem ,hogy most nagyon egyedül van, nincs párja, esetleg úgy érzi senki sem szereti. Jól esne neki egy ölelés, egy pár kedvesség, puszi ilyesmik, törődés, odafigyelés, ilyesmik.

2012. máj. 6. 00:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
és ha megírom h nekem, azzal mi lesz jobb?
2012. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyeltalán hány éves vagy?
2012. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Énisénis!
2012. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát, szükségem az lenne...
2012. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jelen, ha gondolod írj privit:) 19/L
2012. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, de nemcsak a szerencsétlenkedésedre, meg az erőltetett kedvességedre vágynék, hanem arra is, hogy valami igazán jó keményet kapjak ott lenn. :P Szóval szedd össze magad, mert a lányok igénylik ezt is, ha valakit szeretnek.
2012. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

nagyon kemény csávónak kell lenni ha bnőt akarsz! Ezt vésd az eszedbe ilyen ölelgetős srácot nem akar senki... Szedd össze magad ahogyan én is (bár még mindig egyedül vagyok)

F18

2012. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell "kemény csávónak" lenni, sőt azokat én pl nagyon nem bírom. Nekem jöhet viráglelkű művész, vagy zárkózott, elvont tudós lángelme is, nagyon vágyom a gyengéd szeretetre (ölelgetés, puszi...stb), de a szenvedélyes, tartalmas szexre is.:) Szóval lehet kis aranyos, de ne legyen puhap*csű. Ennyi a lényeg.
2012. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ma 13:07


Hidd el én azzal tisztában vagyok és ott lent, akit igazán szeretek megkapja a keményet is. :P

2012. máj. 6. 15:00
 20/22 anonim ***** válasza:
Szeretethiány.:'((
2012. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!