Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A dokk-ban hogy kell csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dokk-ban hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés

egyszer voltam ott januárban 5 lány társaságában, kikezdett velem a legszebb, ott ülünk az egyik kanapén, fogom a combját minden, odatoppan egy ilyen cristofel-klón gyerek, kivesz egy legyezőt, elkezd ott valami rituális táncot. Nem nagyon fért be a világképébe, hogy szép csajok tölük rosszabbul kinéző fiukkal kavarjanak.


Tegnap is voltam pár haverommal dokkba, de sirás-röhögés környékezett, hogy a tükörbe táncolnak lányok, ezzel probálva imponálni a romrészeg, csajozni abszolut nem tudó fickóknak, reménykedve, hogy részesülnek a merci hátsóülésből meg a 3 szobás panelből óbudán...


morrisonsba szép lányokat hülyitek csuklóból, dokkba meg a legalja nő is megmondta, hogy ő bizony csak szép fiukkal áll le dumálni. Mindezt ugy, hogy a sarokba állt a bárpult mellett, táncolt, és várta, hogy valaki felfedezze:D szánalmas egy hely.



2012. máj. 5. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

"szánalmas egy hely."


Akkor minek jársz oda?


Amúgy akkor mi a kérdés?

2012. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pénzzel!
2012. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hogyan kell ott csajozni normális emberként?
2012. máj. 5. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
ott normális emberként nem tudsz csajozni , max. pénzes emberként..
2012. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, off. De én még nem voltam a Dokkban, nyáron fogok menni először, remélhetőleg elengednek... (17 vagyok de messze lakok Pesttől.) Szóval a Dokkot abszolút nem ajánlod? Melyik hajógyári bulihely az amit viszont igen?:)
2012. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A dokkban maximum hajóépítő munkásokkal.
2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a dokk sztem az óbudai proli lakosság törzsi ismerkedőhelye :D


a nők elmennek oda azzal a gondolattal, hogy hú kellene egy uj ruha, egy cipő, egy csávó aki ezt megveszi, és talán még jol meg is dug, vagy nem annyira jól, de mindegy, legalább lesz uj ruhám, babalbalbalbal.

2012. máj. 5. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
a világ égető problémái...
2012. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas kis qrvák, ha nem akarnak dolgozni, akkor a valagukkal akarnak pénzt keresni. Én nem adok nekik egy forintot se.
2012. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te is eleg erdekes gyerek lehetsz:D
2012. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!