Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy járjon velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy járjon velem egy lány? Általában hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés
Akár mit teszek nem tudok csajozni ha látok egy csajt az utcán nevetek de ö nem. Köszönök de ö nem miért van ez Pedig szerintem nem vagyok annyira csúnya én úgy gondolom .

2012. máj. 1. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én úgy szoktam csajozni, hogy odamegyek hozzá discoban táncolni, táncolunk egy kicsit aztán smárolunk aztán kalapkabát. Bonyolult...
2012. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kislány! Ez a fa sz nem fogja magát leszopni!!

Ezt lazán odamondod és elolvad érted..

2012. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
xD Pojén :D De komolyan ezt csináljátok ? :) Én nem ugy értem pl h miért nem köszön vagy hasonlo ?
2012. máj. 1. 21:27
 4/7 anonim válasza:
Hát én lány vagyok, de csak azt tudom mondani ,hogy ne vigyorogj egy csajra, és ne köszöngess az utcán nagyokat, mert én az ilyenekre vagy azt hiszem h betegek az agyukkal , vagy h csak idiótáskodnak. Ha tetszik a lány akkor menj oda hozzá és mutatkozz be neki, NEHOGY azzal kezd hogy mond meg légyszi a nevedet , mert akk el vagy ásva. Szóval név majd keress rá a facebookon aztán érdeklődj arról h hogy van, majd a romantikus elemek, kedvenc film , szín stb.aztán kérd el a számát hívd fel párszor, de ne zaklasd az senki se szereti, aztán menjetek ki együtt mint haverok és a többi gondolom h alakul
2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg mennyire vagy tokos legeny. Csak az onbizalom meg az alfa jelleg szamit! A nok nagyreszenek alfa him kell, amelyik eros es dominans, ennyi az egesz:D
2012. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azzzal van baj jah és nem vagyok csunya :)
2012. máj. 3. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak se kellesz, akkor márpedig nem nézel ki jól.
2012. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!