Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy általában a lány választ először? (Ő nézi ki magának a srácot, és azután a srác)

Figyelt kérdés

Ez nem tudatos de így van berögzülve?

Válasz+INDOKLÁS


2010. aug. 10. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla. Esetemben mindig én választok. És a végén én fizetek.
2010. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát van bnöm akire tapadtak a fiuk aztán kinézet magának egyet utána amikor a fiu valot neki összejötek de közbe ugye töb srácot is lekoptaot

de mindenkinél máshogy van nem minden embe egyforma

2010. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
berögzülve? túl sok twilight-ot nézel..
2010. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mint a szagoknál. Hogy sokszor a szagok alapján választ magának társat az ember. jóó azért nem, de befolyásolja.

ez is tudat alatt történik

2010. aug. 10. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én pl általába a hosszú hajú fiúk után vonzódom, vagy rockerek, vagy punkok vagy rasták után...
2010. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem mindig így van! Van, amikor egyszerre néznek egymás szemébe, és egyszerre tetszenek meg egymásnak!
2010. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A szaglás a szerelemnél fontos, a szerelem előzményénél a nő kiszagolja a férfi genetikai készletét, összehasonlítja a sajátjával és ha a sajátja és a férfié nagyban különbözik, akkor nagy valószínűséggel be is indul a szerelem, mivel ebben az esetben az utód immunrendszere erős lesz. Ha meg a génkészletükben nincs nagy eltérés, akkor a leendő utód sem lesz egészséges, ezért a szerelem sem indul be. (A gond az, hogy a különböző illatosító dezodorok lehet, hogy az ereményt meghamisítják, így lehet, hogy olyan pár lesz egymásba szerelmes, akik valójában hasonló génkészletűek és ha dezodort nem használtak volna, akkor nem is lehettek volna szerelmesek!)


21/F

2010. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Előző vagyok


A szerelemnél a szagon kívül fontos a testi arányok (egyes súlyos betegségek arány-torzítóak!) valamint a hang (ebből lehet következtetni a nemi hormonok szintjére is) valamint előny lehet később az, ha már régebbről ismerték egymást a két fél


21/F

2010. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez az elmélet megbukik. Én többnyire azokra figyeltem fel, akik érdeklődést mutattak felém, és aki abból fel tudta kelteni az érdeklődésemet, az nyert.


De olyan is volt számtalanszor, hogy valakiért epedtem, de észre sem vett.


Szerintem ez téveszme, nincs bizonyított alapja.


23/N

2012. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nálam is megbukik. én aztán hiába nézem ki magamnak mondjuk Z-t, ő sz.rik rám. 10 esetből 10szer így van.

hozzám Q jön oda, aki 10 esetből 10szer nem jön be.

tehát én aztán hiába válogatnék. ezért inkább elfogadom aki jön.

21/L

2012. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!