Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy lehet csajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet csajozni egy buliban, hogyha egyik lány sem néz rátok, vagy a tekintetüket gyorsan elkapják?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben kikhez érdemes odamenni? Tegnap éjjel történt meg velem, pedig elhatároztam hogy becsajozok, de végül senkihez nem mentem oda emiatt.
2012. ápr. 21. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A te bajod az az hogy még túl éretlen vagy. A másik meg túlértékeled a lányokat. Ők olyanok mint a palik csak nekik nem lóg semmi a lábuk között. Na meg kicsit érzékenyebbek.

De csak ennyi az eltérés. A buliban leríhat rólad , hogy határozatlan van és feszkós. Kicsit próbáld elengedni magad és legyél határozott. A határozott az nem egyenlő a komollyal. És ne vigyorogj a csajok fejébe mint egy vad alma . :D Csak lazán

2012. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor csúnya vagy, és nem is érdemes odamenned senkihez, mert csak elhajtanának.
2012. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igen...akkor most melyik? Csúnya vagyok vagy határozatlan? Hogy döntsem el hogy két ilyen eltérő vélemény közül melyik az igaz?
2012. ápr. 21. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy csúnya azt én nem mondnám , mivel nem is láttunk... sza ennyi
2012. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányoknak a külső a legfontosabb, ebből gondolom, h csúnya lehetsz.
2012. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja ez az én fejemben is megfordult, annak ellenére hogy sokan azt zengik hogy a külső csak előny de nem minden. Ha külsőre nem vagy megfelelő akkor nem is ad esély hogy megismerje a belsődet. Ezt tapasztaltam 25 év alatt.
2012. ápr. 21. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van. De fordítva is igaz: ha külsőre nagyon tetszel neki, akkor belsőre is tökéletesnek lát, még ha idióta barom is vagy.
2012. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!