Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell a nyelves csókot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a nyelves csókot csinálni? Még sosem csináltam, nem tudom mit tegyek, és félek. Köszönöm előre is mindenki segítségét.

Figyelt kérdés
Esetleg néhány tanács vagy lépés jol jönne.
2012. máj. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajkak enyhén nyitva, összetapasztva, nyelvek előre, összesimulnak, játszanak egymással. Nem bonyolult menni fog ha odáig jutsz.
2012. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a csókot nem csinálni kell. nem építőkocka ez höhh.


az első válaszoló teljesen tökéletesen fantasztikusan jól leírta! :)

2012. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked, ezen kérdés feltétele után??? SEHOGY!
2012. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

19:37

Nem értem, hogy mi problémád van a kérdés feltételével. Én is nagyon izgultam az első csók előtt, és szerintem nagyon sokan vannak így ezzel. Mindenhol csak azt olvastam, hogy majd jön magától, és bár utólag rájöttem, hogy tényleg így van, akkor nem tűnt kielégítő válasznak.

2012. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtortent, es mennyire igaza van, az elottem szolonak. Nagyon szepen koszonom a valaszt:)
2012. máj. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!