Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek feltűnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek feltűnő?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy srác a suliba és nagyon tetszik és egyfolytában engem bámul de nem merem megszólítani elvégre ő a fiú nem? mit tegyek hogyan keltsem fel a figyelmét? :D

2012. máj. 3. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es huzzál már innen.

Kérdező, szerintem is menj oda hozzá. nem veszíthetsz vele semmit, legrosszabb esetben csak visszakerülsz ebbe a helyzetbe, de legalább akkor tudod mi van. Megéri.

2012. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szabad országban élünk!!!!!!! Húzzál te a búsba...
2012. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy jogod van itt lenni még nem jelenti azt, hogy köcsögnek is kell lenned.
2012. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki, drága barátom.
2012. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és egyet értek húzz innen oké?
2012. máj. 19. 19:18
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem húzok, olyan jó titeket idegesíteni. Sok gyökér
2012. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem mi vagyunk a gyökerek hanem te és őszintén szólva engem nem idegesít hogy itt vagy ha ezzel töltöd az idődet valószínű olyan szar életed van hogy nincs jobb dolgod mint minket idegesíteni ...
2012. máj. 20. 09:39
 18/18 anonim ***** válasza:
A te életednél biztosan jobb!
2012. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!