Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, milyen helyeken tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, milyen helyeken tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok. Középiskolás éveimbe nagyon félénk, visszahúzódó voltam 0 önbizalommal. Még utána is egy darabig. Nem mertem kezdeményezni senkinél. Ebből kifolyólag soha nem is volt még b.nőm. Mostanra ez már megváltozott, mernék csak nincs hol...Egy kis faluba lakok, van két kisebb város a közelbe, de ott szinte mindenki ismer. Nekem meg teljesen új arcokra/közösségre lenne szükségem. A legközelebbi nagyobb város kb. 50 km-re van innen. Oda nem szoktam járni. Van egy jó munkahelyem itt a környéken, hétköznap dolgozok, hétvégén úszni járok, de ott sincsenek lányok. Soha nem találkozok új arcokkal. Szórakozó helyből van néhány erre, de annyira kultúrálatlan helyek, hogy akkor se mennék be ha fizetnének. Ennyi idősen így azért elég unalmas az élet, nagyon szívesen ismerkednék lányokkal, de itt erre egyszerűen nincs hol. Nagyon vágyok már arra is, hogy legyen egy b.nőm akivel közösen szeretjük egymást. Internet kilőve, bár rendszeresen nézelődök, beszélgetek a neten lányokkal, de ez nem az igazi és az esély is kicsi rá, hogy így találok valakit. Van valami ötletetek, hogy milyen helyekre tudnék eljárni ahol ismerkedni is tudnék? Normális válaszokat. Köszi előre is.

2012. máj. 2. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvtár?:) Esetleg valami kávézó? Nincs a közelben?:)
2012. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
melyik megyében élsz?
2012. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kávézó, könyvtár van, csak éppen kisegítve nem vagyok vele, mert csak a megszokott emberekkel találkoznék. Amúgy Tolna megyében lakok.
2012. máj. 2. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgod van. Mást nem tudok mondani, mint hogy néha járj el barátaiddal valami közeli, nagyobb városba bulizni, kultúrált szórakozóhelyre.
2012. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!