Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a barátnőm mellett mindig háttérbe szorulok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Bármilyen fiúval megismerkedünk mindegyikre rányomul és ők is rá. Én mindig csak a háttérben vagyok , mellesleg ő szebb is , csinosabb is nálam. Mellette mindig a háttérben leszek. Mindig ugyanazok a fiúk tetszenek nekem is mint akikre ő rányomul, csak ezt nem szoktam így mondani neki. Mellette én mindig háttérben leszek.

Mit tehetnék? Vagy törődjek bele?


2012. ápr. 30. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy a hasonló kinézetű nők szeretnek egymással barátkozni. Gondolom ez lehet az oka, hogy az ilyet elkerüljék.
2012. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Utolsó nem felejtetted el odaírni A "nők" szó után hogy "nem"?

Ja és a koromat elfejtettem: 15/l.

2012. ápr. 30. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs tekintettel rád,és az összes pasit be akarja kebelezni,keress más barátnőt.
2012. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki amit gondolsz
2012. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért állít maga mellé, hogy ő még szebbnek látsszon. Mikor katona voltam és mindig borotválkozni kellett és volt egy pici borostám én is oda álltam a szakállas mellé és hopp már nem is látszott.
2012. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában a csajok úgy haverkodnak hogy egyformák legyen kb vonzóságban. Sokkal jobb csajjal nem barátkoznak.. Csúnyábbal viszont igen, de csak ha nem nagyon durva a helyzet.
2012. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Úgy érzem hogy a barátnőm mellett mindig háttérbe szorulok. Mit tehetnék?" - Hagyd el.
2012. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok az egyik barátnőmmel..csak a másik oldalon. Nem tudom ti milyen viszonyban vagytok, de engem például nagyon zavar ez és nem akarom hogy ezért ne barátkozzunk. Kellemetlen nekem és idegesítő neki. Nem tudom mit tudnál tenni..
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!