Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha határozott fellépés mellett is háttérbe szorulok?

Figyelt kérdés
Csak egy példa. Egy hete (18F) egy osztálytársam megjött a suliba, egy évfolyamtársunk odajött (de csak miután meglátta a srácot) pedig engem ugyanúgy ismer és beszélgetni kezdett vele. Próbáltam beszállni a beszélgetésbe határozottan, odaillő hozzászólásokkal, de a lány rám sem "hederített", a sráccal viszont olyan jól elbeszélgettek mindenféle lényegtelen baromságról. Szóval a problémám az, hogy egy ideje mintha nem figyelnének rám annyira az emberek, vagy nem kapnék annyi figyelmet alapból globálisan, érdek nélkül, mint mások és nem értem ennek az okát. Mivel lehet ezen változtatni, illetve mi lehet az oka? (a kedves válaszoló higyje el, hogy elég komoly a probléma, szeretnék értelmes tanácsokat kapni)
2009. dec. 16. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát itt elég valószínű,hogy a lánynak tetszett az a fiú
2009. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdekből kellene mégis?
2009. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
néha érdekből sem...
2009. dec. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!