Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írnak a gyiken olyanok...

Miért írnak a gyiken olyanok határozott választ, ha hülyeséget írnak?

Figyelt kérdés
példának felhozom régebbi kérdésem az volt ,hogy hajegyenesítő krém helyettesíthető-e a vasalóval mindenki azt mondta ,hogy nem csak egy embert kivéve aki fodrásznak vallota magát .és kipróbáltam az egynek voltgaza .nos ez alapján mi értelme van az oldalnak ha azok is megszólalnak akik nem értenek hozzá?
2010. máj. 22. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
?
2010. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindig lesznek olyanok, akik úgy szolnak hozzá dolgokhoz , h nem értenek hozzá...

ilyen az ember...változtatni nem tudsz, ugyhogy fogadd el.én azt ajánlom...

2010. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van,szerintem is csak akkor kéne válaszolni egy kérdésre,ha értenek hozzá.
2010. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engem nem zavar de maga az oldal még is arról szól ,hogy itt választ kapsz oké ,hogy arra is felhívják a figyelmet ,hogy az olvasók válaszolnak de legalább az ne szólalna meg akinek nincs tapasztalata benne csak "szerintem"ből válaszól és úgy adja elő mintha 100 % osan értene hozzá.igazság szerint ez a kérdés se fontos csak érdekelt ,hogy miért van így .
2010. máj. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!