Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha úgy érzem én háttérbe...

Néha úgy érzem én háttérbe szorulok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok,nyolcadikos,és vannak barátaim,meg minden,de néha úgy érzem,hogy én nagyon különc vagyok.Az én baráti köröm 3 lány,és mind a hárman ötös tanulók.Csak én vagyok négyes.Megértenek,de sokszor csak úgy nélkülem elmennek.Az Ok,lehet h nem is mennék el,de legalább rákérdeznének.Egymással jól elvannak,velem is sokat röhögnek,de úgy érzem,mintha én nem lennék nekik elég jó "humorista" mert az én vicceimen nem mindig mutatnak olyan arcot.Sokszor amikor ők hárman mennek én hátraszorulok.Ők a fiúkkal is szóba állnak,én viszont nem merek.Van még egy lány,ő viszont nagyon megért,neki tényleg mindent elmondok,és ő is,benne megbízok nagyon,csak neki is van egy baráti társasága,és velük szokott lenni.De ő is kitűnő tanuló.Nagyon háttérbeszorultnak érzem magam néha,és hogy nem vesznek észre.
2010. jan. 15. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én is nyolcadikas vagyok és velem is ezvolt régen.Az első lépés hogy leküzdöd a félelmedet és odamész a fiukhoz,meglátod nem fognak rosszul fogadni,add magad és ne érdekeljen ki mit gondol,ha dadogsz,az se mer az általában őket sem érdekli,vagy csak aranyosnak tartják.Ha ez nem megy akkor kezd azzal hogy vonaton,buszon idősebbekkel elkezdesz társalogni aztán rájössz nem is olyan nehéz témát találni.Viszont ha folyton azzal foglalkozol beszélgetés közben hogy mit mondj,vagy ha azt mondod-e nem néz-e hülyének,akkor nem fogsz haladni.Fontos hogy legyen nagy a szókincsed olvass sok könyvet légy nyitott arra is ami nem érdekel mert még szükség lehet rá egy társaságban.Figyeld ki hogy egy bizonyos társaságnak mik a témái és járj azok után.Mivel sok ismeretlen embernek a külső jelenti az első benyomást,és te változtatni szeretnél az egyszerű lányon(gondolom nem rocker csajnak szoktál öltözni),nyugodtan legyél bevállalós,és csak azt ami NEKED tetszik.

Nyugodtan menj oda a suliban szünetben az osztálytársaidhoz,járj körben az osztályban és fűzz hozzá mindenkihez mindent,hülyéskedj,ez még megengedett 8.osztályban:)

2010. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok,köszi,szval legyek nyitott...mondjuk néha amikor ők ott vannak a fiúknál,akkor én is odamegyek,ott csak hallgatom h miről beszélnek.Köszi a választ!
2010. jan. 16. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
első alkalommal az is elég ha csak hallgatos őket aztán fokozatoan próbálj meg te is szóbaelegyedni velük
2010. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!