Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valójában régen is láttam, egy suliba is jártunk,de mostanában kezdtem rá felfigyelni. Ritkán látom, reggel meg délután a buszon. Szerintetek hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Vagy hogyan szólítsam le? Van egy kis önbizalomhiányom. Leszólítsam egyáltalán, vagy írjak neki?
2012. ápr. 24. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hívd fel magadra a figyelmet? Egyszerűen odamész, és köszönsz neki. :) Csak kedvesen menj oda, kérdezd meg hogy van, és mondd el hogy szeretnél vele megismerkedni egy kicsit közelebbről, vagy szeretnél vele barátkozni. Ez a legegyszerűbb. Persze előfordulhat hogy nemet mond, de akkor legalább nem marad benned a szörnyű "mi lenne ha" érzés. A lényeg hogy legyél kedves, mosolyogj sokat, és áradjon belőled az önbizalom! Persze ne tűnj egoista bunkónak... :) De ne feledd! Nem vagy se kevesebb se több másoknál. Neked is lehet ugyanannyi önbizalmad, mint bárki másnak! Neked is sikerülhet bármi!


Persze Facebookon is ráírhatsz, de ezt csak néhány alkalommal tedd! Egyrészt így nem biztos hogy komolyan fog venni, másrészt beleeshetsz abba a hibába, hogy a neten nagy a szád, de élőben rá se mersz nézni. Láttam már ilyet... A lényeg hogy legyél kedves, mosolyogj sokat, bízz benne hogy sikerül megszerezni a lányt. :)) Sok sikert!

2012. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liverpool :) válasza:

Kedves Kérdező ! :)

Nekem is tetszett 1 lány. Körülbelül ilyesmi volt a helyzetem, mint most a tiéd. A lényeg, hogy szedd össze magad, menny oda hozzá és beszélgess. Ha a témáért fogsz aggódni , akkor neaggódj. Az csak úgy jönni fog. Bízz magadban sok sikert! :) 25/F

2012. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!