Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban megtetszett egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban megtetszett egy lány. Mit tegyek, mit lépjek?

Figyelt kérdés

Utolsó félévre megváltozott a faktok csoportbeosztása. Egy csoportba kerültem egy csinos lánnyal, akit megkedveltem, megtetszett. Szünetben mindig mosolyog, köszön, ha meglát, de csak órán szoktunk beszélgetni (van lehetőség rá, mert elég kötetlen az óra) Félek, hogy érettségi után nem látom többet, mert nem egy suliban folytatjuk tanulmányainkat.


Szerintetek mit lépjek? Hogyan, milyen indokkal hívjam el randira? Hogy vívjam el, hogy ne tűnjön igazán randinak? (Tanulásban segíteni téma felejtős!)


2012. ápr. 22. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán mondhatod neki, h tetszik, vagy csak simáb hívd el fagyizni vagy egyéb programra. Mert tényleg lehet meg fogod bánni, hogy érettségi után nem találkoztok többet, hogy nem hívtad el...
2012. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy ne tűnjön igazi randinak? Az a jó, ha nyilvánvaló számára, hogy miért hívod meg sörözni vagy valami. Nagyon kevés időd van, ne totojázz;)
2012. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
finoman, lassan mutasd ki neki h tetszik neked és tényleg ne habozz mihamarabb hívd el tópartra vagy étterembe de szerintem elsőre a fagyi is megteszi. Sok sikert :)
2012. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lassan, és kicsiket lépj. és ne csapd be az ajtót magad mögött légyszíves. Az nem imponál senkinek. Ja és ne akarj beleköpni a szájába. és ne üsd agyon, és ne említsd neki a VÍVÓ szakkörödet. puszi.
2012. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!