Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen helyzetben? (bővebben)

Figyelt kérdés

16L vagyok, légyszi ne jöjjön mindenki a "mai fiatalok", "gyerek vagy még", "a hormonok" dumával, köszi:)


Szóval, eddig "csak" egy barátom volt, bár szerintem pont elég. Nem járok bulizni, nem iszok, nem dohányzom, nem vagyok csúnya, sem szép szerintem, bár erről a dologról (gondolom mint mindenkinél) megoszlanak a vélemények, mindenesetre próbálok igényes és ízléses maradni...

Van egy srác, aki "nyomul", vagyis még nem találkoztunk, barátnőm osztálytársa, csak sokszor írt neten, plusz barátnőm mindig mondja, hogy XY mit mondott, vagy mit kérdezett rólam... Lehet, hogy most találkozunk... Néha úgy érzem, hogy jó lenne egy barát, és tudom, hogy kedves, jófej, viszont akik eddig tetszettek, bár senkivel nem lett semmi, de azért mégis mindenkit úgy találtam érdekesebbnek, ha nekem kellett "hajtani" érte, és nem volt rögtön ilyen kedves... Szóval, hogyan lelkesedhetnék be kicsit én is? Félek, hogy kínos lenne találkozni, nem tudnánk miről beszélni, vagy nem tudom, és megbántani sem akarom, ha mondjunk "legyünk csak barátok", vagy valami nem jönne össze... A másik, hogy néha azt sem tudom, merre áll a fejem, vannak "üres napok", de előfordul, hogy suli után kirohanok a lóhoz, gyors lerendezem, amit kell, aztán sietek haza, és estig tanulok...


Mit lehet kezdeni ilyen helyzetekben? Csak hagyni, hogy történjen, és majd lesz valahogy?


2012. ápr. 24. 19:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Majd csak fogok rajta lovagolni, ha a kérdező elvisz magával:P De látom te sem tudsz aludni. Teljesen megőrjít ez a ló...
2012. ápr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező lóvá tesz, és nem visz el lovagolni. (vagy éppen hogy elvisz :)
2012. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!