Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen ismerkedési helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ismerkedési helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van holnap egy találkám haverommal és az ő barátnőjével, de hoznak egy negyedik személyt is, akiről semmit nem tudok, csak annyit, hogy lány.

Agyon dicsérik és azt mondják, hozzám tökéletesen illik, de amikor legalább egy facebook adatlapot kérek, hogy képet lássak a lányról, nem mondják el a nevét.


Arról már döntöttem, hogy holnap találkozok velük, de nem tudom így milyen dumákat dobjak fel a lánynak, ha pl. tényleg bejön. Biztos, hogy fognak vicces formában csesztetni, vagy hasonlók, az olyan helyzetektől én meg kifejezetten félek.


Ötletek? Tapasztalatok?



2012. márc. 29. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemutatkozás után már jönni fog spontán a beszélgetés ne aggódj:)Ki honnan ismeri a többieket stb...
2012. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha viccesen csesztetnek, küldj vissza nem túl durva oltásokat;)
2012. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jézusom :D ilyeneken megfeszülni. ember, az majd jönni fog magától, minek kérdezgeted itt?
2012. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velem volt ilyen.

az egyik haverom és a barátnője elhívott strandra,de én meg mondtam nekik,hogy nincs kedvem menni,uh ha azt akarják,hogy menjek,akkor hozzanak nekem egy csajt.

na.

az a csaj akit hoztak,ő ma a feleségem:).


a strandon meg nem sokat csináltam,mert nagyon másnapos voltam.

a sportról beszélgettem vele,mert mb úszó volt,tökéletes testtel,csúszdáztunk és ennyi.

nem nyomultam.

azt mondta utólag,hogy ez nagyon tetszett neki.

pár nap múlva a barátnőjével üzent,hogy megyek-e velük dizsibe,ott meg már egy pillantás alatt felmértem,hogy ugyanúgy akar,ahogy én őt,megláttam és meg is csókoltam így indítottam.

az amit meg írtál helyzetet,és hogy félsz tőle,ne várd meg,hanem előzd meg.

kezd el oltani a haverod,ezzel a dominanciádat is bemutathatod a csaj előtt.

2012. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!