Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen helyzetben? (bővebben)

Figyelt kérdés

16L vagyok, légyszi ne jöjjön mindenki a "mai fiatalok", "gyerek vagy még", "a hormonok" dumával, köszi:)


Szóval, eddig "csak" egy barátom volt, bár szerintem pont elég. Nem járok bulizni, nem iszok, nem dohányzom, nem vagyok csúnya, sem szép szerintem, bár erről a dologról (gondolom mint mindenkinél) megoszlanak a vélemények, mindenesetre próbálok igényes és ízléses maradni...

Van egy srác, aki "nyomul", vagyis még nem találkoztunk, barátnőm osztálytársa, csak sokszor írt neten, plusz barátnőm mindig mondja, hogy XY mit mondott, vagy mit kérdezett rólam... Lehet, hogy most találkozunk... Néha úgy érzem, hogy jó lenne egy barát, és tudom, hogy kedves, jófej, viszont akik eddig tetszettek, bár senkivel nem lett semmi, de azért mégis mindenkit úgy találtam érdekesebbnek, ha nekem kellett "hajtani" érte, és nem volt rögtön ilyen kedves... Szóval, hogyan lelkesedhetnék be kicsit én is? Félek, hogy kínos lenne találkozni, nem tudnánk miről beszélni, vagy nem tudom, és megbántani sem akarom, ha mondjunk "legyünk csak barátok", vagy valami nem jönne össze... A másik, hogy néha azt sem tudom, merre áll a fejem, vannak "üres napok", de előfordul, hogy suli után kirohanok a lóhoz, gyors lerendezem, amit kell, aztán sietek haza, és estig tanulok...


Mit lehet kezdeni ilyen helyzetekben? Csak hagyni, hogy történjen, és majd lesz valahogy?


2012. ápr. 24. 19:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne csináld már. Egész éjjel nem tudtam aludni, hogy fiú-e a lovacska, vagy lány?
2012. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az úgy nem igazán működik, hogy valaki megpróbál összehozni téged valakivel és te megpróbálsz lelkesedni a dologért, mint ahogy az sem, hogy 'jó lenne egy barát'. Csak az működik, hogy megismersz valakit és beleszeretsz. Találkozz vele először, ne agyalj ennyit. Lehet, hogy tök gáz lesz az egész. Vagy nagyon is jó. De hogy neked mi jó, azt csak te érezheted, senkinek nincs joga kényszeríteni, hogy járj vele, vagy hogy járj valakivel. Olyan nincs, hogy kínos. Ne foglalkozz annyit más érzéseivel, te megteszel mindent, hogy minden jól süljön el, ha ő megbántódik, az már az ő baja.
2012. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is forgolódtam és már egy rohadt nagy lyuk van az oldalamon a kíváncsiságtól. Szóval? Hogy hívják azt a sörényest?
2012. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már szegény lovat, biztos egész nap csuklott:D

Tudom, hogy nem működik így, csak itt egy tök kedves valaki, akit egyszerűen nem tudok hova tenni...

2012. ápr. 25. 19:54
 15/22 anonim ***** válasza:

Képet kérünk!



(mármint a lóról)

2012. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A napokban azon őrlődtem, hogy vajon milyen színű lehet, milyen a sörénye stb. De egy kép mindenre választ adna...

Szereti a répát?

2012. ápr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A répát minden ló szereti. :)
2012. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez egy különleges ló. Lehet, hogy pont ő nem szereti:D De amúgy én már nem elégszem meg egy képpel... Nekem élőben kell látnom ezt a csodálatos 4lábút. Megakarom érinteni a sörényét, megpaskolni a hátát, megsimogatni a fejét. Kérdező, kérlek vigyél magaddal:)
2012. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Most is mindjárt hajnali 1 és nem tudok aludni:( A lovon kattog az agyam. Egész nap ő jár a fejemben:)
2012. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne már, még mindig a lovon lovagolsz? Ez a ló egyébként azért olyan különleges, mert ő szereti a répát a legjobban.
2012. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!