Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, h ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, h ilyenkor mi van? 23 éves fiú, van bnője és velem szemezget.16/L

Figyelt kérdés
2-3 hete megtaláltam az álompasim.:) Szemezgetünk, meg egymásra vigyorgunk. Volt egy buli és nem volt cigim...venni akartam a pultnál de nem volt...megkínált, kb. 10 perc múlva megint mentem vettem ez ouzot a kezemben volt a pénz megfogta a kezem arrébb tolta és mondta, h majd én fizetem. Szal kifizette. De azóta nem beszéltünk csak folyamatosan szemzünk. De van bnője, és ha az is ott van akk is állandóan rám néz. Szóval nem tudom, h mit tegyek. Várjak rá vagy felejtsem el? Ő 23 éves fiú. Én 16 és lány. ha nincs ott a bnője oda mennyek beszélgetni vagy várjam meg még ő jön oda? nem tom, h mit tegyek. Segítserek.:) Köszi
2009. jún. 21. 04:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

menj hát oda biztos tetcel neki aztán ha haza akar kisérni akkor ne mondj nemet


csapj a közepébe

ha már álompasi

ne hagyd ki

2009. jún. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ki hagyna ki egy ilyen pasit aki fizeti a cigit és amellett hogy barátnője van még szemezget is más csajokkal? Minden nő álma egy ilyen. Nekem is volt már ilyen rémálmom, szerencsére felébredtem.
2009. jún. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg fizet, mint a katonatiszt akkor facsard amíg jön belőle lé, aztán a sorsa, mint az üres citromhéjnak.
2009. jún. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

de idióta vagy te előző ......

Amúgy semmi különös nincs ebben, nagyon sok srácot és nagyon sok lányt is izgatnak val fiatalabbak ... Nem egy esetet tudok. A legjobb talán az, hog ya 16 éve sunokatesókámnak 25 éves bnője van már több mint fél éve, és ne tudd meg a csajszi hogy oda van érte, igaz h jó kis pasika az unokatesóm, csak hát először furcsa volt.

Szal természetes amit írsz.

2009. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan odamehetsz hozzá beszélgetni, hiszen ő már megtette az első lépést. De én azért nem nagyon számítanék rá, mert te szeretnél olyan pasit, aki attól hogy veled van, más nőket néz ki magának? Mert a mostani barátnőjét nyilvánvalóan semmibe veszi, csak azért van vele, mert maraha kénylemes, hogy erőfeszítés nélkül kéznél van neki mindig egy nő... nem éppen társasjátékozni. De most kiszúrt téged, meg gondolom elképzelhető hogy van még neki egy-két poteniális jelöltje. Ha esetleg elvennéd a barátnőjétől miért gondolod hogy megváltozna? Pár hónap után veled is ugyanezt tenné, ne gondold hogy más lenne.

de ha nagyon oda vagy érte, tényleg beszélgethetsz vele, hátha lesz valami ami kiábrándít :) De szerintem addig nem szabad összejönni vele, amíg nem szakít a barátnővel. Ha belemész úgy egy viszonyba, hogy megtartja a csajt is, akkor ez így is fog maradni. Te meg csak jó nagyot pofára esel. Attól mert szép a pofija, szépen mosolyog, meg előzékeny, nem biztos hogy álompasi :) Az álompais az, akit szeretsz és akinek te vagy az első :)


30/N

2009. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem attól álompasi egy álompasi, hogy ad cigit, meg kifizeti a piát. Gondolod, hogy téged többre tartana, mint a barátnőjét? Felejtsd el szerintem, mert egyrészt az ismerőseik gerinctelen kis ....-nak tartanának (jogosan, mivel van barátnője, és úgy nyomulsz rá), másrészt téged is megcsalna, ha egyáltalán akarna veled járni, mert elég valószínű, hogy csak kavarni akarna.
2009. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem azért álompasi, mert adott ezt azt... hanem külsőleg nekem egy álompasi.
2009. jún. 21. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Jah és köszönöm az előzőeket.


Ha van még vkinek ötlete írja meg pls...:)

2009. jún. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!