Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sulimba jár egy tizedikes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulimba jár egy tizedikes fiú, aki tetszik, már szeptember óta csak szemezünk, mikor meglát csak néz engem, de ki tudja, hogy még hány lánnyal szemezget. Nem beszéltem még vele. Most mit csináljak? Hogy hozzam a tudtára, hogy nagyon-nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

tudd meg h mennyire mutatja ki az érzelmeit.

ha kissé visszahúzódó így gyakran a szemezgetéseket részesíti előnyben.

élőben lehet lesokkolná a dolog sztem msnen mondd el neki v vipen írsz neki 1 levelet. így nagy esély van rá h akk áttudja gondolni a dolgot.

mert élőben csak összezavarodna.

2009. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha odamész hozzá, akkor szerintem nem zavarodik össze, mivel látja, hogy van esélye nálad és felbátorodik.

Mindenképpen szólítsd le valami ürüggyel és utána gördülékenyebben fogna menni a dolgok hidd el :)

2009. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2009. máj. 2. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fiú soha nem fogja visszautasítani egy lány közelítését (ha nem nagyon csúnya a lány). Szerintem minden fiú arról álmodik, hogy ne kelljen hónapokig környékeznie egy lányt :D Szal nyugodtan, én biztos, hogy nem utasítanék vissza egy valamire való csajt se.
2009. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!