Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapok kisebb sokkot ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok kisebb sokkot ha csajjal beszélek/beszéltem?

Figyelt kérdés
Nézek előre, a fejem üres, nem látok csak inkább nézek, nem pislogok, le blokálok, nem mozdulok, s nehezemre esik nem ezt csinálni.
2010. okt. 24. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha egy nekem nagyon tetsző csajjal beszélek, ha csak a barátom semmi nincs velem.
2010. okt. 24. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:
hát talán mert izgulsz, és jó benyomást akarsz kelteni, csak nem tudod kontrollálni az izgalmadat!ez néha aranyos de ne vidd túlzásba, inkább számolj el magadban 10-ig vagy gondolj olyan dologra ami megnyugtat, mert ha bizonytalan vagy akkor lúzernek tűnhetsz!:P
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez természetes de csinálj úgy mintha ő is csak egy lány lenne. légy laza. a szép lányoknak sem olyan könnyű mert senki nem meri őket megszólítani. én például nagyon értékelem ha oda mer jönni valaki. és a lány is ugyan úgy zavarban van ilyenkor nem csak te. és hidd el ha kedves vagy ő is az lesz.:)
2010. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem azért izgulsz, mert nem tudod, hogy hogyan kell kezelni a szitut. a válasz: semmi extra!! ő is ugyanolyan lány, mint a többi, csak neki épp megadatott, hogy szép. a szép lányok is ugyanúgy emberek, szal kezdj el valami átlagos dologról dumálni, utána meg jön a többi magától.

am egyetértek a kedves előző hozzászólóval :)

2010. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!