Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Járok egy lánnyal és ő mással szemezget. Ha meg megkérdezem hogy szeret e még akkor hihetően megmondja hogy igen.

Figyelt kérdés
Válaszoljatok!!!!
2010. máj. 3. 18:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mondani bármit lehet! Ki is mutatja?
2010. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért "hihetően" mondja, mert te olyan vak vagy a szerelemtől, hogy minden szart elhiszel neki.
2010. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ok igazad van utolsó
2010. máj. 3. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyelj,attól hogy mással szemezget,attól még szerethet téged...miből gondolod hogy nem így van??és honnan tudod hogy szeret-e vagy sem??De ha nagyon biztos akarsz lenni magadban,akkor ültesd egy hazugságvizsgáló alá...istenem...

23/F

2010. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha még tapizza is
2010. máj. 4. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
na az gáz:S nem biztos, hogy igazak az érzelmei...
2010. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csajom tapizódna vkivel abban a minutumban elküldeném a francba. :D
2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek!
2010. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ááá.... szerintem nem számit...-.- bár attól függ milyen fajta a csaj.. pasifaló? pasizós? ha igen akkor el lehet neki nézni attól még szerethet téged.csak beindulnak az ösztönei(mert hogy alányoknak is van ilyen:D) ha viszont nem jellemző rá az ilyen,akkor könnyen lehet h un téged vagy tényleg nem szeret,esetleg csak barátként..beszélj vele!
2010. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben féltékennyé tenném. Te is csináld ugyan azt, amit ő. És ha féltékeny lesz, akkor valószínűleg igazat mond. Ha pedig le se szarja, hogy te kit fogdosol pont előtte, akkor lehet, hogy mégsem szeret annyira, amennyire te azt tudod. De ez csak az én véleményem...
2010. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!