Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarna benneteket ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket ez?

Figyelt kérdés
Zavarna ha egy magas lány (180cm) egy kicsit dundibb, de tényleg nem bálna alkat. hanem körte. felül vékony alul kicsit husibb, molett alkat. ez zavaró? :/

2012. ápr. 20. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Második...

Ha zavar, mozogj vagy ne egyél annyit. Ennyi a titka.

2012. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok körülbelül,és 75 kg.

A párom imád,mert nem vagyok kövér sem,de azért van mit rajtam fogni. :))))

ne keseredj!!!!!!!!!

2012. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, a kérdés már régi. és azt hiszem most végre összejöhet valami. örülök hogy még vannak nem külső alapján itélő nem hiú emberek.:)
2012. nov. 11. 13:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok,és 54 kg,és nekem körte alakom van. A combom dagadt,húsos :( A derekam vékony,csak hát nagyon zavaróan hat a lábam miatt.
2012. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tyler913 ***** válasza:

Ilyen súllyal nehogy fussál!

Nem akarlak megsérteni,de könnyen tönkrevághatod az ízületeidet. Bringa, úszás, torna jobb lenne.

2012. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!