Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarna benneteket ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket ez?

Figyelt kérdés
Zavarna ha egy magas lány (180cm) egy kicsit dundibb, de tényleg nem bálna alkat. hanem körte. felül vékony alul kicsit husibb, molett alkat. ez zavaró? :/

2012. ápr. 20. 19:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok le ez mennyire rossz.:/// :(
2012. ápr. 20. 19:07
 2/15 anonim ***** válasza:
hát én 167 cm vagyok, és 80 kiló. Én sem az a "bálna alkat", de mégsem találtam olyan srácot, akit ez nem zavarna. :( Mondjuk ebben a világban, ahol a plázacicák "uralkodnak", abban egy duci lány.... hát hogy is mondjam?! Elveszik... :S 16l
2012. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is 180 cm vagyok.:)

te hány kg?

de szerintem aki szeret az úgy imád ahogy vagy!:)

2012. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az nem csak az alaktól függ. de ha tényleg nem olyan vészes mint ahogy írod is akkor nincs mitől félni. esetleg ha ez téged zavar akkor járj el futni vagy biciklizni az segít :)
2012. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

most kezdtem el edzeni. 90kg körül vagyok.:/

futok meg fitness videot csinálok. próbálok figyelni a kajára. de valahogy nem sikerül leadnom.:/

2012. ápr. 20. 19:13
 6/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy én a "plázacica" alkat vagyok, de ismerek olyan lányokat akik kicsit molettebbek (vagy kicsit jobban) de van pasijuk. vannak azok a srácok akik kicsit dundibbak. próbálkoztál már velük? egyébként is sokaknak nem a méret a lényeg.
2012. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nekem az tetszik mikor mackó alkatú a srác, persze az izmos sem gond. de nem az a zsáner.:))

volt már barátom, de nem értem hogy most ez a gond amiért nem foglalkoznak velem a fiúk?

2012. ápr. 20. 19:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem is fogod egyből látni az eredményt.

Vegyél mérőszalagot és mérd le a kritikus területeket. A mérleg lehet nem fog különös változást mutatni, de ha tudod, hogy 5cm-rel kisebb a derekad szerintem az egy jó dolog.:)

én január 1-je óta tornázok itthon heti 2szer 40percet és sokat formálódott a testem. :)

2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
180 cm-hez nevetségesen néz ki az 50 kg, ezt gondolom tudod. egészséges testsúly neked kb olyan 70-85kg között lenne, mert magas vagy.
2012. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :-)
2012. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!