Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna benneteket, ha a párotok sehol sem állva pisilne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy exem, aki főleg otthon náluk ülve pisilt, mert az anyja nem bírta elviselni, hogy "koszos a wc" vagy mit tudom én, nekem elég férfiatlan volt már ez is, de ehhez társult a többi tutyimutyisága és vége lett hamar a történetnek !
2011. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tutyimutyiság alatt mit értesz?
2011. dec. 5. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy kérdés erről ki hogyan pisil, ott is sokan tutyimutyiságnak vélték, mások a felverődő pisi miatt még örültek is neki.



Nekem tökmindegy hogy pisil, ne pisiljen mellé meg magát se pisilje le.

Viszont a sehol sem állva pisil azt jelenti, hogy nyilvános helyen sem a piszoárt használja, hanem ráül a wcre? Mert azt nem tudom elképzelni, hogy csajos módszerrel fölé guggol :D

Az viszont már nem higiénikus, ha megteheti, hogy nem ér hozzá semmihez, akkor ne is érjen hozzá.

2011. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenen hezitált egy évig, nem volt határozott semmiben, hatvanszor visszament megnézni bezárta e az ajtót, százszor megnézte jól állt e be egy parkolóba nem fognak e neki menni,képes volt egy fél óráig mondjuk 5 darab narancsot válogatni,szóval az az igazi határozottság mindenben hiányzott belőle :O A fejére tudtam volna nőni simán és én azt szeretem, ha egy férfi határozott és tud irányítani egy kapcsolatban , szinte úgy, hogy észre sem veszem !
2011. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kulturált embernek tartanám,illetve tartom is. Sokkal kevesebbet kell utána a WC-t takarítani.
2011. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig az a jó szerintem a férfiaknak hogy nem kell mindenféle undorító helyen ráülniük a wc-re....

Az meg lényegtelen h otthon ki hogyan pisil.

2011. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem férfiként sokkal jobban zavarna, ha egy nő pisilne állva ezzel a Sivi műszerrel. :-)


[link]

2011. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy pisil a párom, bevallom, nem is tudom, nem szoktam megnézni. Gondolom állva, de ha ma kiderülne, hogy nem, akkor legföljebb vállat vonnék. Mégis mi közöm hozzá?!
2011. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!