Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ha a párotok nagy csajozós hírében állna? Befolyásolna ez bármiben is benneteket?

Figyelt kérdés

Egy hónapja találkoztunk először, azóta pedig igen gyakran szoktunk találkozni, nem erőltet semmit és eddig is csak csók volt köztünk. Régebben nagy "csajozós" hírében állt és ő is bevallotta. Viszonylag sok barátnője volt és alkalmi kapcsolatai is voltak.

Nekem eddig egy komoly kapcsolatom volt. És most eléggé kezdek "belehabarodni" de nem szeretnék csak egy lenni az ő listáján. Honnan lehet tudni hogy most valóban komolyan gondolja-e most?


2011. máj. 30. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sehonnan.. de ha nem mersz belevágni mert olyan volt régen akkor lehet hogy életed nagy pasiját szalasztod el.. nem kell mindn kapcsolatnak 3-4 évig mennie..
2011. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágj bele,add át magadat az érzéseknek,de légy észnél közben.Nem zörög a haraszt,ha nem fújja szél,nyilván nem alaptalanul mondták Róla,hogy nagy csajozós.Ha tényleg olyan,ki tudja,megváltozik/megváltozott-e,kutyából nem lesz szalonna.Szóval csak óvatosan.
2011. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj bele, de csak ésszel.

Az én párom és anno nagy csajozógép volt, szám szerint a 38. vagyok neki... az ilyen és ehhez hasonló dolgokat már azelőtt megbeszélgettük, hogy összejöttünk volna. Teljesen egyenes és őszinte volt velem, úgyhogy belevágtunk... most leszünk lassan 1 évesek, és minden a legnagyobb rendben van :) Egy bizonyos idő után általában lecsillapodnak az ilyen férfiak, kevés marad egész életére szoknyabolond. Egy próbát megér ;) de azért légy résen, ha úgy látod, hogy sumákol, akkor hagyd a fenébe.

Sok sikert :)

2011. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*az én párom IS
2011. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztemkérdezz rá..az egyenesség néha a legjobb.megkérdezedhogy komolyan gondolod e ezt mert ha nem akkor ink belesekezdjünk..amugymeg az hogy nekiki meg kik voltak az nem számit az a lényeg hogy ha veled van akkor csak teleegyél neki
2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!