Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavarna ez benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki nagyon tetszik! Több hónapos sóvárgás után megmondtam neki mi a helyzet. Akkor azt mondta, hogy jelen pillanatban nem jöhet szóba kapcsolat, de soha ne mondd, hogy soha. Azóta eltelt több hónap, napi szinten levelezgetünk mindenféléről, én azóta is célozgatok, el elejtek olyan mondatokat amikből érezheti én továbbra is többet szeretnék. Konkrétan ezekre a célzásokra nem reagál, de mindig nagyon kedves, viccelődik, poénkodik, stb. stb. Komolyabb problémánál hozzám fordult segítségért stb..


Én úgy gondolom, ha annyira biztos, hogy nem szeretne tőlem max. barátságot, akkor zavarnia kellene, hogy célzásokat teszek továbbra is, bókolgatok stb...nem??? Legalábbis le kellene állítani. Mindenesetre ez nagyon rossz Nekem, és nem tudom most mi a franc van??? :-(


2009. nov. 19. 23:17
1 2
 1/13 Funktasztikus ***** válasza:
49%

ugyan igy vagyok:)

13f

2009. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar tőled többet,mint barátság,de nem akar megbántani,ezért nem mond inkább semmit a célozgatásaidra.Ha pedig tényleg olyan gyakran célozgatsz,akkor kínos is lenne állandóan azt mondani,hogy fogd be,jobb inkább hallgatni.De neked ebből venned kell a lapot,hogy nem akar semmit,különben belemenne a célizgatás után a flörtbe,de nem teszi,így a poénkodás a barátság része,valószinüleg nagyon megkedvelt,hogy még fontos témában is hozzád fordul.Ne reménykedj hiába,szerintem keress másik lányt,ő pedig tényleg maradjon meg barátnak.Az nem szép tőle,hogy azt mondta soha ne mondd,hogy soha,de nem úgy tűnik a jelzései alapján,hogy többe gondolkodna,mint barátság.
2009. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer kérdezd meg tőle, hogy járna-e veled!
2009. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jah 26/L voltam :)
2009. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:-( Hát, ha ez így van az nem szép tőle, mert így meg tökre olyan érzésem van, hogy csak kihasznál, meg tetszik neki, hogy oda vagyok érte... :(
2009. nov. 19. 23:37
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Megmondta hogy nem akkor most mit hagyod hogy szivasson? Csak játszik veled miközbe tudja hogy nem akar semmit. Csak élvezi hogy tetszik neked.
2009. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nem akar semmit, ha kellenél neki nem mondott volna nemet! A bókok pedig mindíg jól esnek, miért állítana le?
2009. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Lépj egyszer elé mikor csinos ruciba van meg nincs nagyon senki ismerős a közelbe s első mondatod az legyen, hogy "milyen csinos valaki" vagy valami hasonló s rögtön folytasd, hogy "legszívesebben átölelnélek és egy érzéki csókkal kényeztetnélek" s közben told félre a haját vagy valami, simísd mega vállát.... egy nőnél sokat számít ha gyakra megérinted.
2009. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit.
2009. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan csak a barátnője vagy, kihasznál téged.

Használd ki te is őt, itasd le, és fektesd meg!


Vagy ha biztosra akarsz menni, hogy mit érez irántad, próbáld megcsókolni! Nem fogja hagyni.

2009. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!