Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavarna ez benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki nagyon tetszik! Több hónapos sóvárgás után megmondtam neki mi a helyzet. Akkor azt mondta, hogy jelen pillanatban nem jöhet szóba kapcsolat, de soha ne mondd, hogy soha. Azóta eltelt több hónap, napi szinten levelezgetünk mindenféléről, én azóta is célozgatok, el elejtek olyan mondatokat amikből érezheti én továbbra is többet szeretnék. Konkrétan ezekre a célzásokra nem reagál, de mindig nagyon kedves, viccelődik, poénkodik, stb. stb. Komolyabb problémánál hozzám fordult segítségért stb..


Én úgy gondolom, ha annyira biztos, hogy nem szeretne tőlem max. barátságot, akkor zavarnia kellene, hogy célzásokat teszek továbbra is, bókolgatok stb...nem??? Legalábbis le kellene állítani. Mindenesetre ez nagyon rossz Nekem, és nem tudom most mi a franc van??? :-(


2009. nov. 19. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fiú aki bókolgat, egy szavát se lehet hinni, de nem állitom le, mert ő az egyetlen fiú aki legalább kedves hozzám, szóval nem feltétlenül állítja le mindenki az "udvarlót"...
2009. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2009. nov. 22. 10:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy srác aki kb 2 hónapja szerelmet vallott nekem, állítólag "szerelmes". Rögtön az elején megmondtam neki h nincs esélye. Azóta is bókolgat és már többször is elmondta h velem akar lenni. Mindig újra és újra elmondom h nem. De ha bókol, és azt mondom h azért ne essünk túlzásokba, addig bizonygatja, míg ki nem harcolja h én is azt mondjam magamról h szép vok, stb..:D Ezért ha ilyeneket mond, inkább nem is nagyon reagálok rá. Jól esik, de sajnálom őt, barátként szeretem. de abban biztos vok, h nem akarok tőle semmit. Ettől függetlenül jó kapcsolat van köztünk, megosztom vele a problémáimat, tanácsokat kérek tőle, és fordítva:) Sztem a lány sem akar tőled semmit, mert hasonlóan viselkedik, mint én. Csak azt nem értem, mért mondja h soha ne mondd, hogy soha, mikor egyértelmű, h nem. Lehet h nem meri határozottan megmondani..:S Nem rosszindulat, csak fél h megbánt és nem gondol bele, h azzal jobban bánt ha hagyja h reménykedj:S Keress egy aranyos lányt, aki tényleg szeret téged:)
2009. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!