Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a férfi taktika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi taktika?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem,nem általánosítani akarok. DE a férfi miért tesz olyat,hogy találkozáskor kedves,bókol,udvarias,mosolyog,keresi a tekintetet...

idővel bejelöl, ír,kezdeményez... amikor kellően felkelti az érdeklődést akkor pedig szimplán leszar!

Egyes férfiaknak ez miért jó? Mi a cél ezzel,ha persze nem is lesz az egészből semmi, hanem ez olyan mint egy szivatás! Férfiak aki ezt érti,vagy tett már ilyet kérem,hogy válaszoljon,magyarázza el,hogy ez mi! Lányok válaszait is várom!


22/N



2012. ápr. 20. 02:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem az a válaszoló vagyok.
2012. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát nemtom mi kell a ffiaknak. Voltam én is így, mutattam érdeklődést, érzelmeket..oszt mégis lelépett egy nagyobb mellűvel (persze szó nélkül, mert szólni a másiknak, h vége, azt nem szokás).
2012. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!