Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a férfi taktika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi taktika?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem,nem általánosítani akarok. DE a férfi miért tesz olyat,hogy találkozáskor kedves,bókol,udvarias,mosolyog,keresi a tekintetet...

idővel bejelöl, ír,kezdeményez... amikor kellően felkelti az érdeklődést akkor pedig szimplán leszar!

Egyes férfiaknak ez miért jó? Mi a cél ezzel,ha persze nem is lesz az egészből semmi, hanem ez olyan mint egy szivatás! Férfiak aki ezt érti,vagy tett már ilyet kérem,hogy válaszoljon,magyarázza el,hogy ez mi! Lányok válaszait is várom!


22/N



2012. ápr. 20. 02:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A találkozást véletlen találkozásra értem, iskola előtt,könyvtár stb. Már egyikőnk sem iskolás.
2012. ápr. 20. 02:29
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam ez a Hot N' Cold technika. Beetet aztán hagy a pitsába. Te meg szépen fortyogsz aztán felkeresed őt.

Végül úgy szedett fel téged, hogy te mentél utána :)



21F

2012. ápr. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Ezzel lehet a legegyszerűbben elhitetni a nővel, hogy ő akarta a kapcsolatot és nem a pasi...amugy meg aki igy ismerkedik az nem talál egyhamar rendes kapcsolatot magának...kivéve ha a csaj puding... :)

Én még mindig az őszinteségnek és romantikának vagyok a híve.. :)

2012. ápr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

1) én ezt akkor szoktam csinálni, amikor nagyon ki vagyok éhezve szexre, és mindegy, csak legyen már valaki. Aztán persze, amikor látom, h. a lány többet is szeretne, nem csak dugni, akkor lelépek, mert nem vesztem meg, h. még a végén elvetesse magát velem.

2) Vagy van olyan is, h. párhúzamosan fűzök egy másik nőt, és mondjuk azzal összejön, és akkor a másikat dobom, hanyagolom. 34/F

2012. ápr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Abszolút nem tetszik ez a helyzet...de sajnos nem lehet mit tenni! Annyira nem értem azokat a férfiakat,akik ezt a taktikát alkalmazzák!:( Nem értem,hogy miért nem lehet becsületesen ismerkedni, miért kell így szórakozni,és szivatni embereket! Mert ha az adott nő nem tetszene a férfinek akkor ugyebár nem is lenne flört... Szerintem ha sok férfi normálisan viselkedne,akkor sok nő boldogabb is lenne!
2012. ápr. 20. 03:01
 6/22 anonim ***** válasza:
Velem egy lány csinálta ezt hónapokig,és nagyon szar volt,folyamatosan epekedtem utána. Azóta én csinálom ugyanezt,mert tudom,h ez bejön. Igen,ha komolyan érdekel a lány,akkor is előfordul,h ezt csinálom,mégpedig azért,mert így több esélyem van, h nem veszítem el.
2012. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Én is szoktam ilyet csinálni. Az a jó amikor küzdeni kell a csajért, és nem adja meg rögtön magát. Viszont amíg küzdök addig érdekel, viszont a legtöbben 2-3 nap alatt egyértelműen megadják magukat, innentől elvesztem az érdeklődésemet és onnantól már nem vonz hogy tovább folytassam.
2012. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nahát, én meg pont azt olvastam, h a ffiak sosem taktikáznak. Ha kell nekik vki, megszerzik mindenáron, ha "lebegtetnek" vkit az meg azért van, mert "nem kellesz eléggé".(lsd ezt a c. filmet)
2012. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
velem egy nő csinálta ezt
2012. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

És mi van ha ez nem taktika? Hm?


Ha a lány a ffinek télleg tetszett, ezért bókolt, bejelölt, írt, de! jött egy másik lány, aki jobban bejött neki és utána már lesz.rta vagy épp tartalékba helyezte az első lányt. Lehet, h ez ilyen eccerű?

2012. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!