Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért foglalt minden vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden vékony lány, aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Mikor találom már meg végre azt a cuki, vékony lányt, akivel őszintén tudnánk egymást szeretni? Szerelemre szomjas magányos szívem.

2012. ápr. 19. 15:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ma 15:54


Pontosítanálak.


Ronda vagy iszonyat kövér nőnk akármikor lehetne, de ugye nekem sem vonzó egy egészségtelen, csúnya nő, pedig nincs nagy igényem.


Csak ne legyen túlsúlyos és arcra fogjon meg, nem nagy igény.

2012. ápr. 19. 16:34
 12/17 anonim ***** válasza:
aki neked tetszik.. nem könnyű eset. sokan vékony alkatúak de ilyen korban imádunk enni( nameg stresszes h egyfolytában hizlalnak mert olyan sovány a gyerek, mi lesz ha beteg lesz?? :OOO)mindegy próbáld gyorsan elcsípni az ilyen csajokat mert a végén még elhízunk XD.
2012. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ronda vagy iszonyat kövér nőnk akármikor lehetne, de ugye nekem sem vonzó egy egészségtelen, csúnya nő, pedig nincs nagy igényem."

Én már próbálkoztam ronda nőknél is, és biztosan állíthatom, h nekik se kellünk.

2012. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ronda vagy iszonyat kövér nőnk akármikor lehetne, de ugye nekem sem vonzó egy egészségtelen, csúnya nő, pedig nincs nagy igényem.


Csak ne legyen túlsúlyos és arcra fogjon meg, nem nagy igény."


Mi lányok olyan felszínesek vagyunk, igen.

Nekem sincs nagy igényem. Ne legyen túlsúlyos, arcra fogjon meg, és legyen nálam magasabb, nem nagy igény.


Ugye érzed...? Eggyel több elvárásom van a külsővel kapcsolatban mint neked, de engem mint mai lányt már felszínesnek nevezel, amiért nem találnálak vonzónak mivel nem felelnél meg a magassággal kapcsolatos igényeimnek. Lehet, hogy ezek alapján felszínes vagyok, de legalább nem csak más szemében veszem észre a szálkát, nem minősítek másokat (különösen) azért ami rám is jellemző. Ez például azok közé a tulajdonságok közé sorolható a személyedben, ami cseppet sem tenne vonzóvá számomra, még akkor sem ha 185 cm magas lennél. Ez csak egy példa volt. Mást nem hozhatok fel, mert nem ismerlek. Lehet hogy van olyan jellemvonásod, ami ezt ellensúlyozná. De az nem biztos, hogy időben kiderülne.

2012. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ma 20:45


Ezek nem nagy igények, én nem is mondtam, hogy magasabb nők adjanak esélyt, nem is próbálkozom nálam magasabbaknál mert felesleges, még az alacsonyabbak is eléggé felszínesek sajnos a média általi hülyeségeket tuszkolják a fejükbe.


Én próbálkoztam csúnya, kövér lányoknál is, de rájöttem felesleges, ők sem jobbak jellemre és nem is kívánom őket testileg, akkor meg minek erőltetni?!


A legtöbb fiú csak kihasználja a túlsúlyos, csúnya lányokat és dugásra kell nekik, én nem tudnék ilyet tenni és nem is bírnám ki, akkor inkább egyedül halok meg.


Csak úgy látom annyi a különbség köztem és a felszínes lányok közt, hogy én adok esélyt mindenkinek az ismerkedésre, míg ők nem.


Meg bunkón sosem küldök el egy lányt sem, akinek bejövök.


Lehet kulturáltam is közölni, ha nem vagy az esetem.

2012. ápr. 19. 21:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem is mondtam egy szóval sem, hogy erőltesd olyan lányokkal akik nem tetszenek. Isten őrizz, én mint kifejtettem teljesen támogatom, hogy legyenek az embernek elvárásai a másik külsejét illetően. Viszont ha nem erőlteted a neked nem tetsző lányokkal, csak nem bunkón küldöd el őket, az nem jelenti ám azt, hogy esélyt adtál nekik:) Ugyanígy ha téged egy szép lány elküld, tehát nem ad tényleges esélyt neked a külsőd alapján (ahogy te is szoktad), csupán az nem mindegy hogyan teszi ezt. Kulturáltan, vagy kulturálatlanul. Teljesen igazad van. Tehát a szó amit kerestél nem a felszínes, hanem a bunkó.:) Viszont a helyedben én ebben sem általánosítanék. Elárulom, hogy én is szoktam bunkón visszautasítani valakit, de csak abban az esetben, ha előtte már x alkalommal kulturáltan meg mondtam az illetőnek, hogy nem nyerő. Sajnos sok pasi valamiért bátorításnak veszi ha azt mondom "Aranyos vagy, de nem...". Ha meg tizedszerre ingerültebben küldöm el melegebb éghajlatra, akkor én vagyok a bunkó p.csa. És még én érzem magam kellemetlenül, mert utálok bunkó lenni. Amúgy szerintem az intelligenciájuk sugárzik valamelyest az emberekről. A testbeszéd elég árulkodó tud lenni. Próbáld meg egy kicsit beleásni magad a testbeszéd tudományába, és nagyobb eséllyel fogod tudni, hogy ki az aki vevő lesz a közeledésedre, és ki az aki biztosan nem. Ezzel elkerülhetsz egy pár ilyen kellemetlen szituációt. Nem mondom, hogy két hét múlva megtalálod vele a nagy Őt, de egy csomó csalódástól megkímélheted magad. Ami nem rossz dolog, mert egy idő után azon fogsz nyavalyogni, hogy jaj az összes nő bunkó, ribanc, felszínes, nem létezik rendes és szép lány, és napi 20 órában fogod itt a gyk-n ócsárolni a másik nemet. Ha politikáról lesz egy kérdés, te akkor is azzal fogsz jönni, hogy a nők gyökerek:D Ezt te sem akarhatod. Persze lehet, hogy hamarosan enélkül is szerencséd lesz:) Én kívánom, hogy legyen így:)
2012. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dávid Benedek válasza:

1. Nem foglalt minden vékony lány, csak épp te olyanokkal találkoztál

2. Úgy érzem nincs elég önbizalmad, s ez egy fontos dolog a sikerhez vezető úton

3. Lehet (majdnem) akármilyen külsőd, úgy is lehet csajod ha az alábbiakkal rendelkezel:


biztonságérzet nyújtás

humor

odafigyelés és megértés

határozottság


Ezek az alap dolgok. Én azt tapasztaltam, hogy ez kell főleg a csajoknak. A sok felszínes dolgot el kell felejteni (elméletben :) )

2012. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!