Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Nektek hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek hogy tetszik az, hogy oda megy a fiú pl a buszmegállóban és leszólít titeket, megkérdezi a neveteket?

Figyelt kérdés

Én már hetek óta figyelek 1 lányt,de nem tudom hogy mit mondjak neki reggel,amikor 1 busszal megyünk suliba.

Szerintem elég lenne az is,ha azt mondom neki:Szia,ne haragudj,nem szoktam ilyet,de elkérhetném az msn...címedet?,mert szeretnélek jobban megismerni,beszélgetni veled.

Ez hogy tetszik csajok?


2012. ápr. 15. 08:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

NEE! Csak msn címet ne! Nehogy így indíts. Persze elkéred megadja és akkor jó majd felveszlek és nem is beszéltek 'élőben'.. Kb ez lenne, szerintem. Inkább:


Szia! Jó reggelt! Zoli vagyok és te? Hogy aludtál? Hova jársz suliba? stb.. Bombázd kérdésekkel, mert ha esetleg meg lesz illetődve is válaszol rá, ne azt várd, hogy köszönsz neki ő meg majd elkezd veled trécselni...

2012. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát nekem ez az msnes nem tetszene, már csak azért is mert nem használok msnt:D
2012. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ne az msn címét kérd el, ha van lehetőséged élőben ismerkedni, akkor inkább élőben ismerkedj meg vele.
2012. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
midenesetre ha valahogy hozzá szólsz írd le ide létszi hogy hoygan reagált:)
2012. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hűha,látom megoszlik a vélemény,majd igyekszem :D
2012. ápr. 15. 11:36
 16/19 anonim válasza:

hagyjátok már azt az msn-t, egyébként is a facebook lett a divat.


CSinálj valami nagyon meglepőt, ami kedves és akár feltűnő! Pl. állíts oda valami rém finom péksüteménnyel és egy pohár forro kakoval és kérdezd meg, hogy eljön- e veled reggelizni. Stb. Kezdj el vele beszélgetni, mondd el neki, hogy mióta bámulod minden reggel és hogy mindent tudni akarsz róla. Aztán mire lehet hogy magától felánjla az msn dolgot is, de egyszerűbb egy időpntot kérned tőle egy újabb randevúra (:

2012. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elég gyenge, én elhajtanám, én utcán, buszon stb nem ismerkedek. Ne nézzen ribinek senki.
2012. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, de ez attól is függ, mennyire rámenősen csinálja. Ha úgy jönne oda, hogy "cső, mi a neved?", azt nem tolerálnám, viszont, ha kedvesen mosolyogva köszön, rákérdez a nevemre, azt jó néven venném. :)

17/L

2012. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon tetszene ez az msn-es szöveg. Amúgy ezt úgy gondoltad h köszönsz, belököd neki ezt a szöveget, ne adj isten még meg is adja a címét, és akkor szia, és otthagyod?? Mert szerintem ez extra gáz.

Ha úgy is egy buszon utaztok mindig, akkor a buszmegállóban menj oda hozzá, vagy ha úgy alakul ülj mellé a buszon és beszélgessetek. Indításnak mehet ez a nem szoktam ilyet csinálni szöveg, meg h szimpatikus vagy nekem stb.

Beszélgessétek végig az utat, és ha minden jól ment, akkor pl jelöld be facebookon és ott is beszélgethettek; vagy ha nagyon oda vagy az msnért, akkor leszállás előtt elkéred és kész. De ne ezzel indíts!

2012. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!