Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha még nem volt barátom? Nektek mikor volt az első?

Figyelt kérdés
Az van ,hogy 14 éves vagyok és még nem volt barátom. Ez részben azért van mert az osztályunkban alig van fiú (összesen 3) egyik sem keltette fel az érdeklődésem és ha tetszene is valamelyikük ők tuti nem jönnének össze velem mert az osztályban nem vagyok a túl népszerű a fiúk körében, a kezdeti visszahúzódásom miatt. 14/L
2012. ápr. 12. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha már 14éves lány ezt kérdezi, akkor valami tényleg k.-ra elvan cseszve ebben a világban...
2012. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, júliusban leszek 16, és nemhogy barátom nem volt még, életemben egy randin sem voltam. és képzeld el: az osztálytársaim 90-95%-ával u.ez a helyzet. nem kell sietni!
2012. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

15 éves koromban jöttem össze az első (és eddig egyetlen) barátommal, de meg is bántam, mivel később jöttem csak rá, hogy nem szerettem, csupán vonzódtam hozzá. 5 hónapig voltunk együtt, szex az nem volt, de amúgy sem mentem volna bele annyi idősen (ő már akarta volna).

Ha tehetném, visszacsinálnám. Nekem is inkább mással kellett volna foglalkoznom, nem a pasizással.

20/L

2012. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen.

Mamám azt mondta éljek szép teljes gyerekkort, hogy felnőttként jobban kitudjak teljesedni és sose bánjam, hogy olyan hamar felnőttem.

Így is lett. Sokáig játszottam és éltem a gondatlan gyermeki életem. Majd nővé értem. Voltak fiúk akik érdeklődtek utánam, de én nem szerettem őket, ill. egyikük hátsó szándékkal közelített.

Végül 20 évesen találkoztam egy igazi lovaggal. Udvarias volt, kedves, segítőkész. Sokat beszélgettünk és egymásba szerettünk. Nekem minden téren ő volt az első fiú az életemben. És jól választottam. A párom, szeret, tisztel, megbecsül. Ha kérek valamit erejéből telően teljesíti. Figyelmes velem.


Én sosem értettem miért kell szégyellni az embernek a fiatalságát. Éld ki a gyerekkorod, most még utoljára, mert később már ciki lesz azon siránkozni, hogy miért kell olyan hamar felnőni.

Ne járj egy fiúval csak azért, mert ez a divat, vagy mert már illő lenne. A szíved válassza a fiút és az eszed mondjon igent rá. Ha ezeket a tanácsokat megfogadod te is boldog életet élhetsz.

2012. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

16 évesen volt az 1. barátom,vele vesztettem el a szüzességem...nem tudom mennyire volt korai,mindenesetre megbántam,mert csalódtam benne.


24/N

2012. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, és nekem sem volt még senkim. Igazából még nem is érdekelnek a pasik. Egy kicsit hátránynak érzem néha, hogy az osztályban már szinte mindenkinek van tapasztalata, és ők mindig erről beszélgetnek, de nem bánom. Én csak azzal szeretnék járni majd egyszer, akihez tényleg közel állok.

Te 14 évesen még ráérsz, várj addig, amíg valaki különleges belép az életedbe. :)

2012. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia. szerintem semmi nincs abban hogy nem volt barátod. nyugodtan éld a gyerekkort mert utána bánni találod. eljön az az idő hogy elkezdj pasizni stb. :) amúgy nekem sem volt még pasim és én 18 éves vagyok :) nem bánom egyáltalán. sokan akartak velem kapcsolatot viszont én nem éreztem magam felkészültnek erre. nálad is és mindenkinél eljön az az idő hogy fogja érezni "na most már készen állok rá" :)
2012. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majdnem 21 voltam már, mióta összejöttem az elsővel. De legalább az azóta is tart, 4 éve.
2012. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19 vagyok, még nem volt barátom, de érdekes, nem érzem úgy, hogy lekésnék valamiről.

Legtöbb időmet a tanulás veszi el, és ez szerintem rendjén is van. Imádok a barátaimmal lenni, és kikapcsolódni. Nem hiszem, hogy az, hogy még nem volt barátom, kicsit is kevesebbé tenne. Érdeklődik pár fiú, de nem akarok kapcsolatot, mert Szegedre költözöm 1 éven belül, távkapcsolatra meg nincs szükségem.

Szóval elvagyok így, és mégsem érzem magam magányosnak.


14 évesen neked is a játszáson meg a tanuláson járna inkább az eszed.

2012. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 évesen egyáltalán nem gáz. Bár mikor én voltam 14 éves, akkor én is azt hittem, hogy az XD

Végül 21 évesen lett barátom, és még azóta is tart :-)


23/L

2012. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!